Jump to content
target

Eacv след почистване

Recommended Posts

Светва грешка 14, в последствие свалям EACV почиствам го обилно и около 3-4 пъти вече с WD-40, пръскам със същия спрей в дроселовата клапа и в последсвие когато е студена отново не държи обороти и ми свети чекъпа докато не загрее колата и да запаля наново.Пусках 12V на електрониката - цъка / работи /Нямам си и на идея вече какво да го правяИмам идея да си вържа едно копче и принудително да му пускам ток и да го спирамВашите идеи ?PS: D16A6

Редактирано от target

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че е тази грешката ? Ако да , пробвай с друг клапан , също така примери на буксата има ли напрежение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че има напрежение на буксата, защото след като ми е направила този проблем и си я загряла след около 2-3 часа като не е работила и е изстинала напълно врътвам ключа и си държи обороти 1500-1600 няма проблеми и почва температурата да се покачва и оборотите да падат.Когато е оставена повече време (6 часа и повече) има проблем с с оборотите (не ги държи, и чекъпа светва) трябва аз с крака да ги поддържам докато загрее малко 4-5 минути и след това тя сама си ги държи около 1100-1200 оборота при светнъл чекъп. В това положение я гася и паля на ново и чекъпа не светва повече и така до следващият път в който не е палена повече от 6 часа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз го имах същия проблем,даваше ми същата грешка....смених си IACV-to и проблема се реши,обаче и барнах това винтче за оборотите,и аз съм със същия двигател като твоя д16а6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...