Jump to content
Данаил Коев

Сервиз за диагностика.

Recommended Posts

Става въпрос за Civic - англичанка.От Омбре ме пратиха в Ровър. Звънях в Дару Кар - не можело там. Опитах се да се свържа със сервиза на Бултрако, но никой не отговаря на телефона. Знае ли някой дали мога да си направя там компютърната диагностика?Евентуално работно време, цена, друг телефон?Или пък да ми препоръчате място, където могат да ми направят въпросната диагностика.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Civic - англичанка.От Омбре ме пратиха в Ровър. Звънях в Дару Кар - не можело там. Опитах се да се свържа със сервиза на Бултрако, но никой не отговаря на телефона. Знае ли някой дали мога да си направя там компютърната диагностика?Евентуално работно време, цена, друг телефон?Или пък да ми препоръчате място, където могат да ми направят въпросната диагностика.Благодаря!

Оргинален софтуер за хонда , диагностика - http://topmotorbg.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Днес ходих в Бултрако. Имах записан час, бяха ми казали, че диагностиката ще отнеме един час, но уви! Висях там три часа и половина. Пълно безхаберие. Уж пълна диагностика правят, а основни неща не ми казаха. На тръгване ги питах: "А това тракане от какво е?" и отговор: "Ааа... Ами не знаем. Чакай да проверим...". Е нали затова правиха 3 часа диагностика?! Хайде още 20 минути чакане. Оказа се едната ролка. Незначително, нали? !!! :):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много разочарован от диагностиката в Бултрако!За 50 лв. трябваше да ми направят пълна диагностика и след половин изгубен ден в чакане , ми казаха ..... общи приказки "мии колата е ок, имаш 5 игорели крушки на таблото и две на задната" Което можех и сам да видя :tooth:Питах ги дали колата е на реални километри и отново получих неясен отговор!Супер разочарован останах, да не говорим че сменях и ремъците там и сега пистовия, така свири че направо не е истина !А уж фирмен сервиз ..... никога няма да стъпя повече там :)

Редактирано от raddev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...