Jump to content
grigor tabakov

Проблем Окачване

Recommended Posts

Колеги днес ми се случи странен проблем, карам и ще завивам със скорост 30-40км на ляв завой върта волана ;) обаче колата продължава направо едвам взех завоя, с нови зимни гуми, нито беше мокро , сега за да завия на завой 90 гр правя 3-4 оборота , от какво може да е това ? Ако има някой знае или му се е случвало да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейката най-вероятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 оборота от край до край, или от прав волан? Ако е от прав волан, проблема е сериозен :PПри навиване на място, въртят ли се колелата равномерно? Някакви странни звуци няма ли? Тракане като прескачане на зъбни колела?До колкото си спомням на нормалната рейка, от край до край бяха към 3.6 оборота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега, колата върви направо а волана се върти на ляво на дясно, на обратен сигурно са над 4 оборота, ще свалям рейката да вида , предполагам че е тя, иначе проблема си доста голям останах без кола когато най много ми трябваше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали първо при педалите кожуха които покрива кормилния прът, каретата и пиньона на рейката дали всичко е наред там. Много е странно да изтърва рейката обороти и все пак да върти....А когато завиеш до крайно ляво/дясно, продължава ли да се навива волана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продалжава да още половин оборот има ? много ми е странно на мен, тия дни ще я гледам колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...