Jump to content
I_V_O

Италианско преследване

Recommended Posts

Здравейте колеги :angry: на 21-22 Ноември , Димитър Илиев (мисля , че няма нужда от представяне ;) ) и неговият отбор , организират ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ на пистата им в Сапарева баня ;) Аз , като близък с него ( и тях ) реших да ви предложа , който има желание и възможност да се присъедини и да направим едно здраво и хубаво каране , като за последно този сезон ;) Много ще се радвам да бъдем повече от нашето ХОНДА семейство ;) За предварителни заявки , може и мен да търсите ... ще съдействам с удоволстие. (тел. 0886 847472 - ИВО ) Ето и повече подробности за мероприятието -------->>> http://www.sda.bg/home/ Миналата година , всичко мина повече от ПЕРФЕКТНО стана наистна МНОГО ДОБРО СЪСТЕЗАНИЕ. Имаше хора и от форума , които взеха участие и могът да споделят своето мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни бъде полезно да дадете карта къде се намира точно пистата в града за да я намерим по лесно и ако може и някоя снимка на самото трасе. Прилагам карта а някой да я отбележи. Един въпрос ако гумите се показват извън калниците това проблем ли е?

Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата се намира на главния път между Дупница и Самоков (бившето летище „Крайници”). Малко по късно , ще пусна карта , как точно се стига до нея :) А за гумите , кажи за кой клас става дума .... но , като цяло няма да бъде проблем .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако имате въпроси свързани с мероприятието , може да ми звъните на телефона , който оставих по-горе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Като приятел на Митко Илиев и екипа му имам една молба към теб. Да им предложиш догодина като правят подобни мероприятия да ги обявяват (поне) 2 седмици преди това. Защото в момента го обявяват във Вторник - за Събота. Защо - хора като мен, които биха участвали, но точно тази седмица са си дали колата за боядисване няма как да вземат участие. Мисля че е малко времето 4 дни преди събитието да се обявява. 2 седмици е добър срок да си направи човек планове, да подготви колата и да отложи по-неналежащите ремонти за след това.Иначе успешно и безаварийно каране на участниците и много приятни моменти за всички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Като приятел на Митко Илиев и екипа му имам една молба към теб. Да им предложиш догодина като правят подобни мероприятия да ги обявяват (поне) 2 седмици преди това. Защото в момента го обявяват във Вторник - за Събота. Защо - хора като мен, които биха участвали, но точно тази седмица са си дали колата за боядисване няма как да вземат участие. Мисля че е малко времето 4 дни преди събитието да се обявява. 2 седмици е добър срок да си направи човек планове, да подготви колата и да отложи по-неналежащите ремонти за след това.Иначе успешно и безаварийно каране на участниците и много приятни моменти за всички :lol:

Прав си , това е така... Но това е полужението ;) Сега е решено , сега е обявено. Забелжката ти е съвсем точна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за категория А1. Ето толкова излизат от калника:

Публикувано изображение

Съжелявам за напомнянето, но съм на 300км. и ако не ме допуснат поне до квалификаций ще ми бъде тъжно. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за категория А1. Ето толкова излизат от калника:

Публикувано изображение

Съжелявам за напомнянето, но съм на 300км. и ако не ме допуснат поне до квалификаций ще ми бъде тъжно. Поздрави.

Мисля , че си прочел "регламента" там пише , на какви промени имаш право ;) И окачването взлиза в тях.... Лично ти гарантирам , че няма да имаш проблем с изнесените гуми ;) Така че заповядай ;)! ( само да не са сликове ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега аз да се изфукам – победител в клас А1 и втори в генералното на клас А – с колата от снимката ЦРХ Дел сол ВТИ. Много емоционално състезание се получи. В квалификациите бях с трето време. На директните двубои: в четвъртфинала се преборих с Форз Ескорт ХР3, а на полуфинала се преборих с червената Тойота /съперника ми караше много чисто и бяхме на “кантар”, но както ми обясни после, като ме е видял, че му взимам аванс е натиснал “на границата” и в резултат в третата обиколка се завъртя/. В тези двубои отново две коли дадоха по-добри времена от мен – Георги Караджов с Хонда Сивик VІ и Владо /Влади кар/ с Пежо. За мой късмет двамата бяха в другия поток и се сбориха на полуфинал, от който победител излезе Владо. Времената на Владо бяха с около 5 сек по-добри от моите. На финала натиснах на “мах”, вече бях поизчистил точките на спиране и можех да си позволя каране с пързаляне, в резултат 3 сек по-добро време, а пък Владо май ме подцени /или сгреши някъде/ – даде с 3 сек по-слабо време от времето си на полуфинала. Резултат: 1-ва обиколка – 1 сек за Владо, втора обиколка –1 сек за Владо, трета обиколка –3 сек за мен, което прави 1сек по-добро време за мен и П О Б Е Д А ;)!;)!:D!;)!:DХондата се държа чудесно, само дето съсипах зимните гуми на брат ми, май ще трябва да купувам нови.Съжалявам, че Емо не участва – щеше да покаже и на “големите” що е то Хонда, но пък има принос и в моята победа – чипа с който карам е сътворен от него, за което отново благодаря.За финал: защитихме честта на марката и отново хонди са по върховете! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а от колко часа е състезанието че нещо не разбрах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май съм позакъснял съжалявам за тъпия въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май съм позакъснял съжалявам за тъпия въпрос

Не си, според страницата на пистата утре пак ще има.

Цитат директно от страницата:

 

 

Италианско преследване на картинг писта "Варна"

Дата: 16.11.2009 17:40

На 29.11.2009г. картинг писта "Варна" ще зарадва и феновете на автомобилните спортове с Любителско състезание. Всеки, който притежава шофьорска книжка и лек автомобил може да се впусне в надпреварата. Програмата стартира в 10:00ч. с квалификации. След края на състезанието ще има дрифт шоу с участниците. За повече информация и за записване: касата на картинг писта "Варна" или тел. 0899 980481. Подробности относно регламента http://varnakarting.com/news/view/53"

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...