Jump to content
milkobo

РЕОТАНИ НА ЗАДНОТО СТЪКЛО

Recommended Posts

Искам да споделя с Вас,колеги как си възстанових реотаните на задното стъкло!Значи установих че 9 реотана не ми работиха,разбрах че трябва да ги възстановя с електропроводимо лепило.Започнах да търся и намерих в Бриколаж такова лепило но ми се видя много скъпо удоволствие.Едно малко шишенце има няма 5 мл. на фирма БИЗОН струваше 39лв.За малко да се откажа от плана,но намерих подобно с име ПОЛСАР има го в АВТОСПРИНТ на цена 9лв.Взех го облепих си реотаните старателно с книжно тиксо намазах ги и сега всички ми работят.Само искам да ви обърна внимание на който го прави да има впредвид че страшно бързо съхне лепилото,за това предварително си подгответе всичко и тогава отваряйте шишето и по бързо нанасяйте защото съхне направо на четката!Това е от мен надявам се да съм бил полезен на някой!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ЕВАЛА за идеята.Еи за такива като теб е излезнала думата ПОБЪЛГАРЯВАНЕ.п.п.МаитапчеАбе уж си градско момче ама ми се прави че имаш жилка от Габрово,:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бяхте чели сървиз манюалите и вие щяхте да го знаете. :lol: Добра реализация колега milkobo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе уж си градско момче ама ми се прави че имаш жилка от Габрово,:lol:А ве да ти кажа селско момче съм,по-правилно и доста неща обичам сам да си ги правя доколкото мога!А пък за повечето работи не се иска много акъл,само малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм като теб колега обичам да си иззмислям разни неща и да се ровичкам по колата.Ама предпочитам ако има нещо неработещо да си го сменя с ново или втора употреба.п.п.Извиняваи ако си се засегнал далече съм от тази мисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм като теб колега обичам да си иззмислям разни неща и да се ровичкам по колата.Ама предпочитам ако има нещо неработещо да си го сменя с ново или втора употреба.п.п.Извиняваи ако си се засегнал далече съм от тази мисъл

Не изобщо не съм се засегнал,просто исках с нещо да стана известен, вие ми секнахте мерака......МАЙТАП! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство че Автоспринта е най-заредения магазин в Пловдив за автоаксесоари макар и всички да са made in China :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах че и на мен 3 реотанчета не работят.Ахх колега как гадно ме прокална :lol:

Редактирано от X-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията колега.Бизонското лепило наистина твърде скъпо и трябва да се съберат да го купят 4-5 човека с подобен проблем, за да си струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

uzsree коментара ти не е по темата, по този въпрос си пусни нова тема.

 

Ето го и в service manual-а:

 

 

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо и от мен за токопроводящия лак - течно сребро, 3 мл., от Конрад, по-евтоно е, проверено за автом. съткла(нагревател), клавиатури др. За автом. стъкла - 2-3 слоя, последователно след засъхване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство че Автоспринта е най-заредения магазин в Пловдив за автоаксесоари макар и всички да са made in China :)

Лепилото е Полско може да прочетеш сложих снимка!А иначе каквито сме ние тънки лайсни,такива са ни магазините и стоките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Конрад (Варна) токопроводяшия лак е 3 грама и струва 13 лв (и няккави стотинки още). Някой ако има прекъснат реотан и е наблизо, мога да му го намацам (стига да не е свършил лака) :blink: . Аз си ремонтирах 4 реотана, но 2-та не бях ги забелязал преди да почна да оглеждам реотаните, че те и без това не ми вършат работа, защото сполера ми прече да гледам през нея част на стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...