Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

да днес беше екстра,ама много жега бе колеги

Tи Жорка каде избяга с Боян двамата бе ние във парка си прекарахме супер :) хладец ветрец бирички (само за мене де ) :) лаф мохабетец П.С. Момци имам едно предложениеПонеже всеки път срещите се провеждат в Пазарджик пак 80% от колегите са от околността нека не ги пренебрегваме и да им идем на гости ако сте навити другата или по другата седмица да идем до Белово а пък след това може до Брацигово ... ще го измислим стига да има навити може някой път да се пуснем и до Пловдив на някоя месечна там :huh: те как идваха при нас а ние се услушваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да днес беше екстра,ама много жега бе колеги

Tи Жорка каде избяга с Боян двамата бе ние във парка си прекарахме супер :) хладец ветрец бирички (само за мене де ) :) лаф мохабетец П.С. Момци имам едно предложениеПонеже всеки път срещите се провеждат в Пазарджик пак 80% от колегите са от околността нека не ги пренебрегваме и да им идем на гости ако сте навити другата или по другата седмица да идем до Белово а пък след това може до Брацигово ... ще го измислим стига да има навити може някой път да се пуснем и до Пловдив на някоя месечна там :huh: те как идваха при нас а ние се услушваме
до Велинград няма ли да направите една разходка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз бях доста доволен като за първо идване. Малко в началото се коплексирах като всички почнаха да отварят капаците и само аз бях с SOHC :S Май трябва да го наваксам по някакъв начин :dry: Иначе съм навит за такива "екскурзий" из нашият регион, а това за Пловдив не е лоша идея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз бях доста доволен като за първо идване. Малко в началото се коплексирах като всички почнаха да отварят капаците и само аз бях с SOHC :S Май трябва да го наваксам по някакъв начин :) Иначе съм навит за такива "екскурзий" из нашият регион, а това за Пловдив не е лоша идея :)

нашия като заговори за наваксване. Абе имам си тука една турбинка с колектор точно като за тебе :dry: та дайе и дюзи и даунпайп и маслена линия :) хаах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз бях доста доволен като за първо идване. Малко в началото се коплексирах като всички почнаха да отварят капаците и само аз бях с SOHC :S Май трябва да го наваксам по някакъв начин :) Иначе съм навит за такива "екскурзий" из нашият регион, а това за Пловдив не е лоша идея :P

нашия като заговори за наваксване. Абе имам си тука една турбинка с колектор точно като за тебе :dry: та дайе и дюзи и даунпайп и маслена линия :) хаах
Турбините са ми слабост :P Но нека първо да реша проблема с пушенето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амм аз имам и един излишен двигател :dry: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се умалчахте :dunno: няма отзиви за предложението ми ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тва Белово аре да се разходим до Веленгтрад може и да покараме водни колела да видим кой на кви обороти му включва ви- тека :dunno:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тва Белово аре да се разходим до Веленгтрад може и да покараме водни колела да видим кой на кви обороти му включва ви- тека :)

Oт Пазарджик сме навити :) казвате каде се чакаме и заминаваме натам нямате никакви проблеми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охххх като чета какво пише АТАНАСБЕ ми се иска и аз да моа да дойда ама уви няма начин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охххх като чета какво пише АТАНАСБЕ ми се иска и аз да моа да дойда ама уви няма начин :lol:

забирай твоя човек с Рекса и идвайте де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тва Белово аре да се разходим до Веленгтрад може и да покараме водни колела да видим кой на кви обороти му включва ви- тека :D

пляс пляс днес много слънце :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aтанасе офертирай ги за следващата среща не се ослушвай :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

викам(изкам да ви предложа) у неделя (в неделя ) да се съберем на Велинград час около 10 часа

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

викам(изкам да ви предложа) у неделя (в неделя ) да се съберем на Велинград час около 10 часа

твойта слаба D16ка как ще качи нагоре за Велинград,или требе да те возя с COLTа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се събирате в неделя ще сте без мен,че до вторник съм в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

викам(изкам да ви предложа) у неделя (в неделя ) да се съберем на Велинград час около 10 часа

Аиде и аз съм навит :( Колко човека са за..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то хубаво горе ама аз ще дойда за малко че от 2 чеса съм на работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то хубаво горе ама аз ще дойда за малко че от 2 чеса съм на работа :lol:

Няма значение,важното е че ще доидеш! Поне за по едно кафе... Кои друг е навит за въпростната среща(Неделя 10ч на Велинград) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да навит съм 10 да сме горе значи в 9 се чакаме на бутката на кат при Септември :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви чакам направо горе ;) spezov звънни ми един тел като влизаш в града ако ти е удобно или кликни - 0889 01 49 21 - Жоро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 9 при бутката на КАТ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тъкмо ще сте навреме тук,аз ставам там някъде кам 9,9:30.. Хаиде до утре и spezov да не забравиш да ми презвъниш че туко виж съм се успал.. :huh:

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един се успал,друг седи и чака успалия се на разклона за Септември :) Как беше срещата,направихте ли някоя гонка с водните колела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,успали се нямаше,видяхме се,полафихме и всичко беше шесТ! Много се кефя,че тва ми е първия път където идвам на среща,и гонки имаше... само теб където те нямаше да се сберем повечко хора,ам другия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един се успал,друг седи и чака успалия се на разклона за Септември :P Как беше срещата,направихте ли някоя гонка с водните колела :help:

Хахаха Све добре че беше ти иначе ония шемет още щеше да спи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо позаспа темата я кажете не тази другата седмица искате ли да направим едно Пищигово, че тази заминавам и аз за моренце ;) малко да поразкурша Хондата покраи гларусите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропуснах тази ама пак ще трябва да се съберем не искам да пропусна гонките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си доидеш ще видим да заформим нещо,да направим една голяма сбирка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес мисля да отида до Пловдив на тяхната среща някой ако е навит знаете ми телефона можем да ходим заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здривейти хондажии как сте, кога ши са събирати дъ доида да погледам малко бързи и ярусни :sayjin: поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здривейти хондажии как сте, кога ши са събирати дъ доида да погледам малко бързи и ярусни :) поздрави

Хахаха Алекс ти се сети кога ние в сряда бяхме малко на вашата среща. но ови само няколко човека се събрахте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги умря ни нещо тената странна работа ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми че то всеки се е запътил нанякъде,кои на почивка,кои от работа размазан..не му е до форуми и така.. само ние с теб се чудим кви да ги вършим :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми че то всеки се е запътил нанякъде,кои на почивка,кои от работа размазан..не му е до форуми и така.. само ние с теб се чудим кви да ги вършим :)

Ми представи си и нас да ни нямаше става страшно :P Хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква странна среща се заформя тази вечер в Белово :) .Час и място на събитието 22.00ч в кафе СИТИ(центъра на Белово :) ).Ако на някой от Пазарджик му се идва да се свърже с колегата spezov,че е на работа до 21.30ч и чак тогава ще тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше екстра :( .Видяхме се,някои пийнаха малко,някои не :) пораздавахме доста газ из Белово,незнам само как полицаите не ни направиха проблем ама и по добре де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше екстра :( .Видяхме се,някои пийнаха малко,някои не :) пораздавахме доста газ из Белово,незнам само как полицаите не ни направиха проблем ама и по добре де :)

Све брато ще ти крада турбината маймуно важното е че първата гонка минах дел сол а :Д ххахахаа мн съм доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци да ви кажа за идващата неделя ще се събираме вечерта малко на street race затова ви казвам от сега към 9 или 10 ще се разбереме допълнително. Беловската група ще дойде остана и брацигово пловдив ако иска някой така че разбирайте се в неделя вечерта да сте свободни от SPEZOV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...