Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

;) аре аз ша дода

Еее Насе ти си сериозен признавам те ;) Ангел да земе да ми звънне ако се налага ще ида да го взема от Брацигово да го докарам и него ... ии всички казвайте кой ще идва и кой неП.С. Не приемаме откази :D Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) аре аз ша дода

ми Наско как нема да доде ,той трябва да черпи,че си взе D16A9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) аре аз ша дода

ми Наско как нема да доде ,той трябва да черпи,че си взе D16A9
хах ти и ти трябва да дойдеш че само са услушваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха най най ама най-неорганизираната среща до сега :) хаха един идва в 11 друг в 3 :) хахаха момчета дайте да се разбереме за час ии вече да си знаем !! Но според мен Острилката е виновен за всичко :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така банда казвам ви по отранко за да имате време да го премислите организирам групичка за патуване до националната среща на 18-20 Юни 2010г. Та идеята ми е да се организираме и да има по голямо пазарджишко присъствие тази години от миналата на която бяхме само аз и Кирил :drunk: Мога да ви гарантирам, че преживяването е на ниво :devil::P който е навит да ми драска Л.С. или направо тук и ще се разберем на коя дата каде и в колко ще се чакаме за да отпатуваме за Узана на националния събор на Хонда :P Благодаря предварително :):sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как само ти и Кирил сте били,бяхме една камара Хонди от ПЗ,ама ти си гледал сигурно в небето,както и да е...мисля тази година да не ходя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля тази година да не ходя

Защо бе приятелю? Ела на НС2010 да се видим, да се почерпим. Ще бъде яко. Тъкмо ще ми пикажеш как върви Н22-ката. :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вместо да се увеличава бройката тя намалява ... една камара някой да се е обадил ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица да разбирам ли че нищо няма да се прави или не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре таз седмица почивка пък ще видим другата

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бивши коуеги как сте кога ще се сабирате да дойдем и аз :angry: поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следващата среща ще е на националната,,,,,,,заповядай :lol:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бе може да направим една междинна примерно другата седмица

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бе може да направим една междинна примерно другата седмица

Хайде де, кога ще се съберм, да направим малко моабет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov ти ли се изтреля днеска сутринта в 7 към Пловдив,приличаше на твоят хеч с озъбена задна броня :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov ти ли се изтреля днеска сутринта в 7 към Пловдив,приличаше на твоят хеч с озъбена задна броня :rolleyes:

Еми аз бях да !!! не ме сещай за бронята че ми се реве ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov ти ли се изтреля днеска сутринта в 7 към Пловдив,приличаше на твоят хеч с озъбена задна броня :plane:

Еми аз бях да :rolleyes: не ме сещай за бронята че ми се реве ...
какво и има да не я пукна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в крайна сметка някой ще ходи ли на националката в петък,или ще съм сам????????? ако някой ще ходи в петък да пише,та да ходим заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да дойда но няма с какво колата е в бокса :unsure: по неотложни причини :cool: а задната броня преди 2 седмици един с един Акорд ме натресе отзад и я размаза :) бронята :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кой няма да ходи да пише може ние да инпрожизира ме и да бъдем съпричастни с колегите и да се съберем в неделя и да направим малко мохабет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой от вас ходи ли на самолетнаата писта в Пищигово , защото там засичам доста хондички и някоя неделя да да си направим импровизирана хонда срещичка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой от вас ходи ли на самолетнаата писта в Пищигово , защото там засичам доста хондички и някоя неделя да да си направим импровизирана хонда срещичка :rolleyes:

Аз съм навит :lol: Само да видим дали ще има други желаещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой от вас ходи ли на самолетнаата писта в Пищигово , защото там засичам доста хондички и някоя неделя да да си направим импровизирана хонда срещичка :offtopic:

Аз съм навит :blink: Само да видим дали ще има други желаещи
Да бе знам всеки път така става разбираме се и накрая какво дойдем аз и 1 2 коли максимум като не идвате поне не си правете вятар на пръстите да пишете всеки път се надявам да дойде някой и всеки път оставам разочарован честно казано зачудвам се да идвам ли и аз занапред вече:blink:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой от вас ходи ли на самолетнаата писта в Пищигово , защото там засичам доста хондички и някоя неделя да да си направим импровизирана хонда срещичка :D

Аз съм навит :D Само да видим дали ще има други желаещи
Да бе знам всеки път така става разбираме се и накрая какво дойдем аз и 1 2 коли максимум като не идвате поне не си правете вятар на пръстите да пишете всеки път се надявам да дойде някой и всеки път оставам разочарован честно казано зачудвам се да идвам ли и аз занапред вече^_^!
Това си е твое решение . и аз тази неделя като бях на пистата нямаше 1 кола защото пускаха някакъв селскостопански самолет , но не ми пречи пак да отида . Това си е лично твое решение дали ще дойдеш или не , темата не е направена само теб да те канят а целия регион , Нищо непречи и пловдивската група да дойде , и аз минавам 40км за да стигна до пистата и от пловдив е някаде толкова да не е и по малко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може таз седмица да разтъпча за първи път новия двигател но преди това трябват кинти за хубаво масло и филтри та ще видим дали ще има кинти

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит :D Само да видим дали ще има други желаещи

Желаещи винаги има,но въпросът опира и до финансова гледна точка :D В последно време положението никак не е розово ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хаха приятна среща :P честно казано всеки път аз каня целия регион и никой не идва, но все пак успех :lol: хаха atanasbе ае че може понашамара на пистата :P че разбрах много бърз си бил ;) хаха

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ АЗ СЪЩО САМ БЛИЗО ДО ПАЗАРДЖИК ,ОТ СТРЕЛЧА СЪМ ДАЙТЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ ,А МОЖЕ И ДА ПООБИКОЛИМ НЕКАДЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може таз седмица да разтъпча за първи път новия двигател но преди това трябват кинти за хубаво масло и филтри та ще видим дали ще има кинти

какво масло ще и сипваш бе насе????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой от вас ходи ли на самолетнаата писта в Пищигово , защото там засичам доста хондички и някоя неделя да да си направим импровизирана хонда срещичка :honda:

че ний се организираме и си ходим на пищигово :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

внезапен порив на кинти у неделя съм на линия на пищига аа и маслото е в гаража чака смяна иначе маслото е Motul ще го видим що за стока е

Редактирано от atanasbe
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

насе,аз бях на пищигово ама бяхме само 3 коли,само аз бях от хондаджиите,поседях мялко и си трягнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

насе,аз бях на пищигово ама бяхме само 3 коли,само аз бях от хондаджиите,поседях мялко и си трягнах

Хаха ми много ясно бе :P нали тва се опитвам да ви обясня, че всеки казва аз ще дойда и аз и аз и накрая т****и никой :lol: хахаха успех следващия път. Всъщност сигурно тази неделя ще сме аз кирето ицо и още пичове към пищигово ще пробвам звера ;) и може да дойдеш се видим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги едно питане към колко ходите и кога , защото аз по миналата недяля бях там и намерих единствено 1 селскостопански самолет , който имаше мерак да ме блъсне :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги утре следва да бъде събирането. Има обаче малки промени, пак ще е от 2 часа, но ще се събираме на гарата :) и отиваме пред сервиза за да покажа на всички новата придобивка (Б16А1 от ЦРХ на Сивик 6ген ) Очаквам ви всички а след това може да направим и едно Пищигово :D ако имате въпроси или не можете да се ориентирате 0878827812 - Петър ще ви обясня или ако се наложи ще ви забера от кадето трябва звънете не се плашете :D (това е за новите колеги)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Б16А1 от ЦРХ на Сивик 6ген ) --- тва ще стане ли тая година,че то лятото ще свърши :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Б16А1 от ЦРХ на Сивик 6ген ) --- тва ще стане ли тая година,че то лятото ще свърши :punk:

Хахах ае идвай в 2 на гарата ! :lol: и ще разбереш тя стана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога с рака на сърцето да заявя, че това беше най-хубавата среща за Пазарджишкия район за тази година :punk: Събрахме се хора повозихме се полафихме на кафенце мохабет всичко 6. Усложливи колеги :lol: койито раздават полуоски и шаиби за коляновия вал ... но това е друго сега Респект момчета :lol: само така да се събираме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше екстра :) дано скоро пак се съберем.Трябваше някой да ни снима като местехме масите,че си помислиха,че ги крадем :) Верно имаше услужливи колеги :) и разтоварващи клапани се даваха и ламбда сонди и цигари че свършиха по едно време :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да днес беше екстра,ама много жега бе колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...