Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

пичове утре съм по пз, да регистрирам новата любов.0883 302 991 ми е номера, някой ако има мерак да направим лаф-а да звънка. предполагам че ще съм в пз от 12 до към 18-19.

видях те-от къде изкопа това зверско купе,дай малко яснота,и на тоя мърляв циганин в КАТ колко кинта му даде,ако бях дошъл малко по-рано и номер хубав щеше да ти вземем
аа, в кат на никой не съм давал пари. питах дали има номера хубави да си купя, ама нямаше. иначе ми се падна РА0565 . купето е с малкия мотор д16у7. като се пооправи времето ще го понаснимам. сега му търся нещо заден лип, щото отзад е само с големия спойлер, ама бронята е сток и е на високо - имайки в предвид че съм с тунинг прагове и броня
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мърляв циганин в КАТ ????????????? вие в мвр-то как сте?????????????????????

колега,ти ако си от друга планета или индианец и не знаеш за какво става дума не се изказвай неподготвен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха,,, дали съм от друга планета, теб тва кво те вълнува,,,,,че нещо немога да се сетя?????????????????? АЙ????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви питам имате ли представа дали събота или неделя ще се събират коли на пистата на Пищигово, че мислим с Пловдивчани да се организираме и да завъртим нататък, стига да е хубаво времето де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви питам имате ли представа дали събота или неделя ще се събират коли на пистата на Пищигово, че мислим с Пловдивчани да се организираме и да завъртим нататък, стига да е хубаво времето де :)

всяка неделя все има по някой щурак там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да си признае тоя с червения сивик дето караше със 150 пловдив-пазарджик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата седмица бяхме на пистата ама духаше много силен вятър и бяхме малко хора но тази седмица сме пак там дават го хубавово,дано да додат повечко хора,които иска да заповяда към 13:00ч на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да си признае тоя с червения сивик дето караше със 150 пловдив-пазарджик :D

по конкретно къв беше сивика освен че е червен... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае мен няма ли да ме включите към групата - от Велинград съм,но съм навит винаги за една разходка до кадето кажете :) Ако решите нещо някои да драсне едно Л.С :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и аз съм от велинград може да си напраим двамата една среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето си е кофти и Пловдивската агидка се отказахме засега, пък и чакаме Алекс да си настрои новата в-тек кратуна и тогава сме там със сигурност. Утре ще минаваме нагости на Асеновградчани към 16:00 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и аз съм от велинград може да си напраим двамата една среща :huh:

Колега нямаш проблем,сещам се даже кои си то друг такъв Сивик няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и аз съм от велинград може да си напраим двамата една среща :)

Колега нямаш проблем,сещам се даже кои си то друг такъв Сивик няма ;)
Определено е единствен...поне за сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз предлагам сега на 4 април в неделя-по случай великденските празници,да направим една среща,,,,, на техномаркета,или на пищигово,,,,,давайте и вий предложения :) който е съгласен да пише :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре аз съм навит

Само двамката ли ще сте :P:lol: Къде е това Пищигово?Може и аз да се включа ако колицата ми стане дотогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци е баш на великден ли? Не че имам нещо против и отдавна чакам да се стопли за да разтъпчем каретата, ама разни празнични дни са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре аз съм навит

Само двамката ли ще сте :P:lol: Къде е това Пищигово?Може и аз да се включа ако колицата ми стане дотогава
ЕМИ МОЖЕ И НА ТЕХНОМАРКЕТА ДА СЕ ЧАКАМЕ,И ПОСЛЕ ВСИЧКИ ДА ОТИДЕМ НА ПИЩИГОВО,,,,,,ДАВАЙТЕ И ВИЙ ИДЕИ ДЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха а аз си мислех че тази тема е умряла отдавна :lol: хаха след празниците някоя неделя ще се събереме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и събота аре да се рязберем за дата пък по късно за час

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Момчетата от Първомаи пускат идеа за някаква писта на около 5 км.от там ,че била 2 км. дълга и много удобна за гонки! Много по-добра като дължина от Пищигово! Сигурно ще ви се види далечко,но ако изкате можем да организираме нещо за празника както вие сте предложели?Предполагам ,че ако се съберем достатъчен брои ХОНДИ ще си прекараме добре!Ако проявявате интерес пишете за да ви имаме в предвид!Още нищо не сме решили за сега:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Момчетата от Първомаи пускат идеа за някаква писта на около 5 км.от там ,че била 2 км. дълга и много удобна за гонки! Много по-добра като дължина от Пищигово! Сигурно ще ви се види далечко,но ако изкате можем да организираме нещо за празника както вие сте предложели?Предполагам ,че ако се съберем достатъчен брои ХОНДИ ще си прекараме добре!Ако проявявате интерес пишете за да ви имаме в предвид!Още нищо не сме решили за сега:)

АМИ ВИЖ СЕГА КОЛЕГА,,, НИЕ СЕГА СЕ РАЗБИРАМЕ ДА СЕ САБЕРЕМ ДА СЕ ВИДИМ,,,,ВИЕ АКО ИСКАТЕ ДА СЕ ВИДИМ, ЕЛАТЕ НА СРЕЩАТА,,,ПЪК ПО НАТАТЪК ЩЕ ДОЙДЕМ И НА ТАЯ ПИСТА,КЪДЕТО Я ПРЕДЛОЖИ ТИ,,,,,,, ТО СЕГА ВРЕМЕТО ПОЧВА ДА СЕ ОПРАВЯ И ДА СТАВА ГОТИНО,,,,,,,,ИМА ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах казвайте дата тогава ако искате на 3-ти или 4-ти изберете вие деня и в Пазарджик или кадето кажете ще се чакаме и ще се видим можеби този път всички ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах казвайте дата тогава ако искате на 3-ти или 4-ти изберете вие деня и в Пазарджик или кадето кажете ще се чакаме и ще се видим можеби този път всички ...

МИ АЗ ПРЕДЛАГАМ ДА Е НА 4-ти,,,ЩОТО Е НЕДЕЛЯ,И НЯМА ДА ИМА КВО ДА СЕ ПРАВИ,,,И ТАКА ЩЕ СИ ОПЛЪТНИМ НЕДЕЛЯТА,,,, ,,,, ПРИМЕРНО КЪМ 13:30---14:00 ЧАСЪТ ДА СМЕ НА ТЕХНОМАРКЕТА,,,,ОК??????????????? СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ ????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми айде де тва чакам да ви вида мутрите че ви забраих ХОНДОМАНИ такива :unsure::lol: :lol: :lol::D аз ще сам на парва позиция и да ви чакам :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ако ви е удобно 2 и 30 на техното Анчо а ти и ти си един зимамник на първа линия с бързия рекс :unsure: аиде че искам да му чуя гласа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи така се разбираме,,,, в 14:00 на техномаркета, а спезов като дойде към 14:30 ще плати сметката,и след това ако има време --- в колона по един отиваме на пищигово,,,,яко ще е да направим колона :lol::lol::D:P:P;):unsure::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немате ядове острилка мани аз да плащам сметката аз бензина не мога си платя :) ама Хаиде този път да се саберем като хората някой да каже на ангел и на Светослав от костенец там Алекс е изменник ;) хаха а колоната няма проблем и Анчо със рекса от брацигово да викне там Илия. коко и другите. Доколкото зная и пловдивската група са от неделя вече хайде да се сабереме на пищигово някой да им пише ии направо там всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те всички вече знаят за тази среща,,,,само илия може да измисли 100 причини та да не дойде,,,,,де да го знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те всички вече знаят за тази среща,,,,само илия може да измисли 100 причини та да не дойде,,,,,де да го знам

Каза че ще направи всичко възможно а policaja ще дойде ли той само веднъж дойде и това му беше ???? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те всички вече знаят за тази среща,,,,само илия може да измисли 100 причини та да не дойде,,,,,де да го знам

Каза че ще направи всичко възможно а policaja ще дойде ли той само веднъж дойде и това му беше ???? :thumbs1:
ако кажете-там съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те всички вече знаят за тази среща,,,,само илия може да измисли 100 причини та да не дойде,,,,,де да го знам

Каза че ще направи всичко възможно а policaja ще дойде ли той само веднъж дойде и това му беше ???? :ph34r:
ако кажете-там съм
Ми нашия ела де забравихме те :thumbs1: аз казах на Атанас да ти каже ама .. не знам дали ти е предал ела и ти всички да се сабереме пак и да има един прелюд ;) схте се радваме да доидеш 4 ти от 14,00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм казал на още един с прелюд,,,ама той има и сивик,,,мисля че ще доиде с прелюда,,,та и прелюдки ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм казал на още един с прелюд,,,ама той има и сивик,,,мисля че ще доиде с прелюда,,,та и прелюдки ще има

а да видим този път ще се събереме ли толкова колкото първия път дайте някой да говори с пловдивската група да можем да се видим на пищигово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци,нашите са полудели по това Калояново и не знам дали ще има желаещи за Пищигово!Но лятото е пред нас така че все ще се съберем друг път достоина агитка за някоя писта!Ние се гласим уж към Асеновград да хващаме и после към пистата в Леново но и това все още не е сигурно!Много почитатели има за пустото Калояново и трудно се организира нещо в този момент!Хаиде със здраве и весело прекарване на Пищигово!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде идва неделя ;) стягайте кошовете :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и времето почва да се оправя,,,,малиииииииииииииии,,дано да е готино времето :plane:;););):tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми айде де тва чакам да ви вида мутрите че ви забраих ХОНДОМАНИ такива :lol: :lol: :lol::D :D аз ще сам на парва позиция и да ви чакам :D :D

АНГЕЛЕ,ЩОМ ЩЕ СИ ПЪРВИ НА СРЕЩАТА,ПОРЪЧВАЙ ТАМ МЕШЕНИТЕ СКАРИ,ТА ДОКАТО ДОЙДЕМ ДА СА ГОТОВИ,,,,, ПЪК ПОСЛЕ СПЕЗОВ КАТО ДОЙДЕ,ЩЕ ОПРАВИ СМЕТКАТА,,,,, то нали първия поръчва,пък последния плаща :(:(:tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease::tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми айде де тва чакам да ви вида мутрите че ви забраих ХОНДОМАНИ такива :lol: :lol: :lol::D :D аз ще сам на парва позиция и да ви чакам :D :D

АНГЕЛЕ,ЩОМ ЩЕ СИ ПЪРВИ НА СРЕЩАТА,ПОРЪЧВАЙ ТАМ МЕШЕНИТЕ СКАРИ,ТА ДОКАТО ДОЙДЕМ ДА СА ГОТОВИ,,,,, ПЪК ПОСЛЕ СПЕЗОВ КАТО ДОЙДЕ,ЩЕ ОПРАВИ СМЕТКАТА,,,,, то нали първия поръчва,пък последния плаща :huh::D:huh::D:tease::tease::tease::tease::tease::tease:
Ми в такъв случай да поръчвам аз пак друг да плаща :) хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...