Jump to content
hector el

Чип

Recommended Posts

Искам да си чипна колата.Търсех на всякаде в форума за повече инфо. но честно казано не намерих толкова изчерпателно.Колата ми има проблем не може да вари добре нещо я спъва,може би защото е била на метан (незнам прав ли съм ).Може ли някои които е правил чип тунинг на колата си да ме светне малко по-въпроса.Че вече почнах да се притеснява много.Колата е CIVIC 6g. 1.4is (d14z4) !!!!

Редактирано от hector el

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я виж да не ти задържа някое колело или ръчната :)

базикам се. в къв смисъл не върви? за 1,4 колко трябва да върви и колко върви твоята? не мисля, че метана има пряко отношение. с километрите как е, компресия мери ли, чек свети ли. не се надявай, че ако на колата ти и има нещо-визирам някъв проблем поставянето на чип ще го реши. чип се монтира на кола с перфектно техническо състояние, за да и вдигне мошноста. не може да сложиш чипче на кола с 5 компресия и да чакаш да литне :)

иначе за чиповете не знам какво те интересеува, има доста хора който са слагали, правят и настройват. щом тази информация не ти е свършила работа, какво търсиш тогава-как да си го напрвиш сам ли??

ей ти тука направи си сам, изпробвано е от хора от форума и работи-чипчe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво направи си сам , ама това еку не му върши работа :):)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич от 1.4 кола,колко искаш да върви?!Не се хващай като шаран на бастун,че от "Чип" ще стане голяма бегачка.Това са по-скоро митове.За да има ефект трябва първо да посмениш това онова,а най-добре да смениш мотора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре догава каде мога да им измеря компресията (от Горна Оряховица съм) !!!!! Благодаря ви се пак че се опитвате да ми помогнете .Значи аз преди няколко дена я земах и трябва да я закарам на сервиз да я огледат маистори и да видят нещо дали има !!!

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми във почти всеки сервиз ще ти измерят компресията и ще ти прегледат колата. ако има нещо нередно и остановиш какво е, пиши па да видим дали ще помогнем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси ще я закарам на сервиз и после ще пиша какво е станало !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...