Jump to content
boqnkov

Копче на таблото на англичанка 6 ген.

Recommended Posts

Здравейте! Търсих със търсачката, но така и не намерих отговора на въпроса. Става дума за копчето което е между двата централни отвора за парното. Едното му положение е човече със бяла стрелка към него. Другото положение е същото само, че със синя стрелка. Каквото и да положението на клапата, от там все духа студено. Няма зна4ение дали колата е загряла или не. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не знам за какво е това лостче?Накъдето и да го сложа е все тая!Изчетох и коментарите от търсачката и пак не ми е ясно!Аз лично зимата тия духалки ги насочвам плътно надолу(почти се затварят) иначе от там си духа студ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От средните духалки все пак духа топло когато лостчето е надолу и врътката за режима на духане е сложен на второто положение от ляво на дясно да духа към теб и в краката!!!Но всички тези чалъми защо са така и аз не мога да обясня!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато лостчето е от бялата страна духа топло, а от синята студено. Затова лятото на климатик винаги ми стои синьото, а зимата бялото и си духа доста топъл въздух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
teror1sta го е обяснил много добре в другата тема. При мен когато е на синята стрелка си влиза въздух, който не преминава през радиатора на парното, т.е. въздуха е такъв какъвто е отвън. Когато е на бялата стрелка, духа както на останалите отвори, т.е. въздуха е такъе какъвто съм задал от копчето за регулиране на температурата. Ако ви духа само студено или само това което сте задали от копчето за регулиране на температурата, вероятно не ви работи копчето(с бялата и синята стрелка). Не знам дали като се откачи жилото, не оставя постоянно отворена клатата (да духа все студено).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...