Jump to content
thegodfather

Обръщане на волан

Recommended Posts

Добър ден колеги искам да попитам възможно ли е някаде тук в България да се обърне волан на Toyota Supra 1995 година и оринтировачно да ми кажете някаква цена или някакви дани на човек който се занимава с това. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши лично на колегата Даркоси,той е спеца може и с части да помогне :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги искам да попитам възможно ли е някаде тук в България да се обърне волан на Toyota Supra 1995 година и оринтировачно да ми кажете някаква цена или някакви дани на човек който се занимава с това. Благодаря

Възможно е, но дали си струва за кола 95 г. да даваш 3-3500 лв. ???Да е някоя по нова, целта оправдава средствата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха martod става дума за Supra какво те бърка годината :D И 5000 да даде, ще си заслужава всяка стотинка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги искам да попитам възможно ли е някаде тук в България да се обърне волан на Toyota Supra 1995 година и оринтировачно да ми кажете някаква цена или някакви дани на човек който се занимава с това. Благодаря

Възможно е, но дали си струва за кола 95 г. да даваш 3-3500 лв. ???Да е някоя по нова, целта оправдава средствата...
Имаш ли представа колко струва Супра с ляв волан 95г атмосферна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел така ме убеждаваше, че по-добре Renault Megan Coach 2001 отколкото CRX с 10 години по-стар...абе разни хора, разни идеали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, също съм заинтересован за обръщането на S2000 ,Supra i nissan silvia моите лидери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха martod става дума за Supra какво те бърка годината :lol: И 5000 да даде, ще си заслужава всяка стотинка :)

Мен лично нищо не ме бърка годината :lol: тези дето питат колко струва обръщането ги бърка... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха martod става дума за Supra какво те бърка годината :D И 5000 да даде, ще си заслужава всяка стотинка :)

Струва си давам 7 800 лева за кола която е 560 конски сили twin turbo и която дава 9.97 секунди на 400 метра на близък мой приятел е. Но проблема е там че е в англия и колата е от там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами бих поспорил с martod все едно да ти продадър чисто нова Honda Civic 2008 2.0l I-VTec Type R 201 коня близо до подарък но с десен волан едва ли ще я откажеш дори и волана ще и обърнеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, ако ми подарят такава кола, няма да откажа, защото аз си ги обръщам безплатно воланите... :) ...Лошото е че трябва да се купуват части...Виж ако има някой и тях да ти подари е най добре... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сериозно да говорим с данни и цифри значи ако се намерят части за този модел да кажем само тези дето са от най-голяма не обходимост като табло реики и т.н без фарове, огледа панел за ел.стаката и огледала кви пари ще е самия труд и има ли възможност вие от самата фирма да намерите частите и тогава какви ще са пари че ме вкараха в някви филми за тия фарове огледала панели чистатчки и тем подобни. За това питам за някакъв орентир да знам стрували си да се вкарвам в тоя филм или не

Редактирано от thegodfather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...