Jump to content
manniakk

полиуретанови отливки в София?

Recommended Posts

трябва ми една подложка, около 2-3мм между преден амортесьор и купето че колата ми е леко на една страна, а пружините не се регулират.... някой знае ли къде може да ми направят такова нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Цецо това беше първото което ми показа бай гугъл виж тук. Или тук където са си обяснили отливките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо това беше първото което ми показа бай гугъл виж тук. Или тук където са си обяснили отливките.

Първия линк, който си посочил е към представителя на JAMES WALKER в България. За съжаление те нямат производствени мощности в БГ. Свързвал съм се с тях по друг повод и знам. Търсете друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях чувал че има момче от форума в пловдив, който се занимава ама не мога да го издиря нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ТУК ! Дали пък не се сещаш за Матьо Шиков GSM: 0888 34 20 24, 098 48 05 39 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в София също има такава фирма казваше се Обриком някъде при техническия и не са отливки ами ги изрязват от полиуретанови парчета, иди там и виж те ще ти кажат какво парче е най-подходящо за твойте нужди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо полиуретан?аз на шатъла си подложих стоманен фланец и си заспа

Публикувано изображение

 

ако изкаш пиши мога да ти направя но 10 мм е максимума защото нестигат болтовете на амортисиора.

но и това се решава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

де да знам, стоманен или алуминиев може баща ми да ми направи на фрезата без проблем. мен ми трябва доста тънък макс 5мм. можеш ли да споделиш кад файл на това което си правил, то не че не мога да го начертая за 20 мин ма ще трябва да меря...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си оригинални амортисьори мога да ти предложа и по-лесен вариант. Отдолу чашката на амортисьора, която държи пружината не е заварена за цилиндъра на амортисьора , а е набита като втулка и опира в едно уширение на амортисьора . Избиваш я с чука ,правиш си един пръстен вътрешно 43мм и височина колкото ти трябва и я набиваш в амортисьора преди чашката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...