Jump to content
NOS

ксенона H4 взаимозаменяемост на крушките?

Recommended Posts

различните варианти Н4 ксенон на къса с халоген на дълга,би ксенон на къси и дълги и би скенон с 1 прелъзващасе кришка взаимо заменяеми ли са примерно аз съм с Н4 би с 1 плъзгаща се крушка ще мога ли да ги сменя примерно с някои от другите видове баз да преправям кабели тоест взаима заменяеми ли са или не и можели да сменя мойте 35ватови ккрушки с 50 ватови баластите ще устискатлипитам от чисто любопитство мисля че и на други колеги им е любопито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смениш крушките с 50 ватови няма да стане,ще ти трябват и баласти 50В.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях писал в една друга тема за заменяемостта - между модела с халогенна крушка за дългите и модела с плъзгач има разлика в кабелите. Тези с плъзгача имат реле което го командва и съответно към крушките идват един комплект жици за къси светлини и втори за командване на плъзгача, докато на другия модел крушки им трябват комплект жици за късите и втори комплект за дългите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега по добре не си прави експерименти с крушките защото най вероятно няма да издържат много в смисал ще светнат ама газа в самата крушка ще даде фира много бързо като му подаваш по високо напрежение.Относно взаимозаменяемостта няма я а най добрият вариант е с плъзгащата крушка и е по евтин ако решиш да слагаш ксенон на къси и дълги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...