Jump to content
dobmarkov

Колеги, помощ!

Recommended Posts

Моля колегите за съвет, протече радиатора (на охл. течност), колата е Акорд Аеродеск F20B3. Нов радиатор, или да го свалям и да се мъча да го лепя. Протече в долната част, към долния капак, но има и следа от от стар удар - вероятно камъче, и удара е бил отвътре навън, част от ламели липсват и са изкривени навън.Ако някой скоро е купувал - моля споделете от къде и колко пари, че идва зима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.avtoradiatori.com/ , Nissens . Качествени радиатори на добри цени. В офиса им имат налични за много модели на Хонда. Досега не съм чул лоши отзиви за тази марка. Лично и аз съм си пазарувал от тях и съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз карам Акорд F20Z1 и имах същия проблем. Доста хора питах за лепене и т.н. НО това е временно решение на проблема. Демек проблема ще се появи в най-неподходящ момент.Моя съвет е нов радиатор. За моя акорд беше 259лв със зареждане и една година гаранция. Ако те интересува от къде пиши ми на лични за да не каже някой,че правя реклама на сервиза в темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и много Хонди на части така, че и това е решение :)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се. Поръчах си нов, 185лв., утре ще си го сменя.Модераторите могат да трият темата, аз не знам дали мога - ако греша, моля за извинение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...