Jump to content
gothic_fan

Проект Rgb Angel Eyes - готов!

Recommended Posts

Колеги, най-после осъществих идеята си за ангелски очи на моята Ф-ка. Вярно,не е Хонда, но се надявам това да не пречи да публикувам темата тук. Аз винаги ще съм си хондаджия по душа, когато сивика 8-ма падне до 10К си вземам веднага (доста има да чакам, но това е друга тема). Та, който е търсил знае, че такова чудо за мазда 323 F BA просто няма, затова реших да се заема и резултатът е налице. Съжалявам за гадното качество,апарата е скапан, на живо е много по-ефектно. Кажете какво мислите, всякакви мнения ще са ми от полза! Благодаря. :)

 

През деня:

 

Публикувано изображение

 

На тъмно:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре! Браво за труда и желанието, но ще е хубаво да пуснеш и малко техническа информация за проекта и изпълнението.Продължавай в същия дух! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре си се справил. Наистина е добре да ни запознаеш с цялата процедура на изготвяне. Сигурен съм че това ще е полезно на много колеги. Едно браво и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ме кефи колега дай малко повече инфо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала ти за труда ..но едва ли тази циганийка ще ти е полезна с нещо.Направи ги да светят бяло и сложи повече диоди ,мисля че ще е по -ефектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала ти за труда ..но едва ли тази циганийка ще ти е полезна с нещо.Направи ги да светят бяло и сложи повече диоди ,мисля че ще е по -ефектно.

Да подкрепям колегата, иначе евала добре си се потрудил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега евала ти за труда ..но едва ли тази циганийка ще ти е полезна с нещо.Направи ги да светят бяло и сложи повече диоди ,мисля че ще е по -ефектно.

Колеги, има и бяло естествено, което между дтугото свети най-силно, но съм показал тези снимки за да се видят другите цветове. :bg: Толкова са силни, че ако е хубав пътя и се кара бавно се вижда дори и само с тях. Е,не може да се сравняват с късите, но за дневни светлини са перфектни и идеално видими. Иначе това са готови светодиодни пръстени,които поръчах направо от китайчетата, и размерът е съобразен с диаметъра на моите лупи. Те ги правят на конвейр и може да изработят с произволен такъв. Може да видите подобни пръстени да се продават, но те са един цвят и при повечето са с обикновени диоди които не са толкова ярки. Сега почивните дни ще пусна снимки на слагането че в момента нямам време да се занимавам. Радвам се,че одобрявате, тук когато е тъмно спират да оглеждат каква е колата че прилича на космически кораб ;) Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колкото и да се смея на разни цигании от тоя тип като видя по пътищата ..... бих казал , че това ми хареса ! Интересно ми е на живо как ще е .Браво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...