Jump to content
rento

Колко да очаквам от каското?

Recommended Posts

ударих моят опел астра 1.8 16 v,(95 г)(при тоталка 3000 лв) но преди това си направих пълно автокаско ИНТЕРАМЕРИКАН..Питането ми е според вас колко пари да очаквам за тези щети:1 Фарове-тотално счупени..2 Мигачи-счупени...3 Преден капак-леко изкривен...4 Маска счупена..5 Очиларка-крива-вероятно записана като за нова...6 броня-степен 2 (надрана)7 Воден радиатор-пробит....8 Крив радиатор на климатика-записан като ЗА РЕМОНТ9 Основа на брония-не знам как са я записали (но е крива)10 Десния калник е крив в областа към фара(ако не се лъжа на, която ляга самия фар) само там иначе и читав...но и той е записан..Тъй като колата е над 10 годишна, си я оправям аз пък каквото преведат...и за това ви питам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

96лв

Аааа, грешиш...Колегата каза че фаровете са тотално счупени, а стъклата ги изплащат на 100% , така че би трябвало да му дадат 97 лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заради това ли се регистрира? В колко форума още си пуснал тази тема? Не разбра ли, че на този въпрос ще ти отговорят застрахователите (даже и те няма да ти отговорят, ще разбереш като отидеш да си вземеш парите). В крайна сметка ще получиш, КОЛКОТО ТИ ДАДЪТ. Аре стига си ни занимавал с проблемите си :)

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... КОЛКОТО ТИ ДАДЪТ....

А колко ще ти дадът зависи от това колко връзки имаш в застрахователната компания... така че дерзай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има минимална сума на обезщетението, но не и максимална :) Питай google за Наредба 24, прочиташ я, грабваш калкулатора и си изчисляваш колко минимално ще ти даде застрахователя, за всяко нещо отгоре трябва да черпиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...