Jump to content
ReSPecT

Съединител: отделя много горе

Recommended Posts

След смяна на саединител с чисто нов комплект саединител оретискател и лагер и приравнен маховик ми отделя много горе минал сам над 3000 км вече и си отделя все горе има ли някакав начин да се регулира каде да отделя че ме дразни??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та тая цитирана тема е хубава, ама там само си бием главите и решение няма.Аз нещо почвам да подозирам помпите на съединителя и по-точно долната, нищо че не текат.Просто си ги подозирам, без да имам някакви сериозни аргументи. Моя освен че отделя горе и зацепва рязко - като stage 3-4-6-7... затова подозирам помпата/ите - като че ли някое от буталата прави някакви мизерии и не върви плавно? Дали е възможно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това че сте взели лице на маховика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май никой не го мисли, Dragi4 е много прав .Колкото отпускаш педала толко съединителя зацепва а като маховика е ''пилнат'' трябва още ход на педала нали !!! да зацепи.и още на горе .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувпрочем се замислих за маховика още при смяната и помолих Омбре да го огледат при второто отваряне на съединителя, дали не е крив, дали не трябва да се престърже нещо... От сервиза нищо не ми казаха, не мисля, че са го "заглаждали"??Дори още когато беше супер пресен зацепваше рязко и горе, сега е по същия начин (10 хил. км).Какво ще стане когато се поизноси?Цените на новите маховици са зловещи (не завиждам на дизеляците, дето са с демпферни маховици).

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...