Jump to content
djdid

ЗАКОПУВАНЕТО на части

Recommended Posts

Колеги , уважавам много форума и не искам да си помислите нещо погрешно за тази тема .

Надявам се тази тема да бъде полезна на всички нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,аз ли съм тъп или тази тема наистина е лишена от всякакъв смисъл?да не говорим за правописните грешки.....стегнете се хора!!!зЪкусването сутрин.предимства и недостатъци на зЪкусването.смятам че тази тема ще е много ползезна за всички ни,дайте да си поговорим на нея.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбирам колега, djdid! :) Нямя да е лошо да ни поясниш, за какво "ЗАКОПУВАНЕТО на части" става въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,аз ли съм тъп или тази тема наистина е лишена от всякакъв смисъл?да не говорим за правописните грешки.....стегнете се хора:)зЪкусването сутрин.предимства и недостатъци на зЪкусването.смятам че тази тема ще е много ползезна за всички ни,дайте да си поговорим на нея.

АЗ мисля че ни трябва малко повече разбирателство при размяната на части през Форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполага има скрит смисъл ... :) Аз си мисля, че е искал да пита за предимствата и недостатъците на купуването на части от колеги от форума .. Ма най-добре ше каже колегата автор на темата за кво иде реч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбирам колега, djdid! :) Нямя да е лошо да ни поясниш, за какво "ЗАКОПУВАНЕТО на части" става въпрос?

Искам да кажа че много мои и ваши колеги се оплакват от това че като поръчат дадена част през Форума се получава така ,че те получават не каквото им трябва !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой разменя части през тоя форум и какви части?размяна като бартер ли имаш предвид или някой да ти даде нещто от неговата кола да го ползваш една седмица и да му го върнеш?ако наистина имаш някаква идея,която по неясни причини досега не успя да изложиш в собствената си тема,май е време да го направиш че ще ти я изтрият.

Искам да кажа че много мои и ваши колеги се оплакват от това че като поръчат дадена част през Форума се получава така ,че те получават не каквото им трябва !!

те не си я купуват от форума,а от човек членуващ тук.аз до момента съм работил само с коректни хора,но може би ги подбирам по-внимателно.тези твойте приятели как си купуват частите или квото и да е?не идват ли на мясно да видят с очите си за какво става дума или не отварят ли пакета още в офиса на еконт или спиди?това си е до голяма степен тяхна грешка,защото позволяват на некоректния търговец да мине метър.а ако правят горните неща,колкото е да е некоректен търговеца няма да имат никакви проблеми.кажи направи кои са потребителите от които сте купували,какво сте купували и какво сте получили-това май ще е най-полезно за целия форум. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполага има скрит смисъл ... :) Аз си мисля, че е искал да пита за предимствата и недостатъците на купуването на части от колеги от форума .. Ма най-добре ше каже колегата автор на темата за кво иде реч :)

ДА точно за това искам да си поговорим !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой разменя части през тоя форум и какви части?размяна като бартер ли имаш предвид или някой да ти даде нещто от неговата кола да го ползваш една седмица и да му го върнеш?ако наистина имаш някаква идея,която по неясни причини досега не успя да изложиш в собствената си тема,май е време да го направиш че ще ти я изтрият.

:) НЕ да го ползвам а да ми го продаде или бартер !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, май е добре да се пише подробно за какво става въпрос в темите...така написано...(като 1 виден филолог :D:) :) :) ) си помислих че автора на темата иска да иронизира неграмотно написани теми във форума...ама явно не е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не си я купуват от форума,а от човек членуващ тук.аз до момента съм работил само с коректни хора,но може би ги подбирам по-внимателно.тези твойте приятели как си купуват частите или квото и да е?не идват ли на мясно да видят с очите си за какво става дума или не отварят ли пакета още в офиса на еконт или спиди?това си е до голяма степен тяхна грешка,защото позволяват на некоректния търговец да мине метър.а ако правят горните неща,колкото е да е некоректен търговеца няма да имат никакви проблеми.кажи направи кои са потребителите от които сте купували,какво сте купували и какво сте получили-това май ще е най-полезно за целия форум.

ДА но когато отидат в Еконт или Спиди не е позволено да разопаковаш пратката без да си я платил! И ето от къде идват някои проглеми , когато някои колега прати дадена част и я увие така че да не се вижда много много как да видиш разликата ??? Редактирано от djdid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...в първия пост има текст написан с бял шрифт ... като нагрееш монитора със запалка се вижда :)

Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...в първия пост има текст написан с бял шрифт ... като нагрееш монитора със запалка се вижда :)

за какво става въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не си я купуват от форума,а от човек членуващ тук.аз до момента съм работил само с коректни хора,но може би ги подбирам по-внимателно.тези твойте приятели как си купуват частите или квото и да е?не идват ли на мясно да видят с очите си за какво става дума или не отварят ли пакета още в офиса на еконт или спиди?това си е до голяма степен тяхна грешка,защото позволяват на некоректния търговец да мине метър.а ако правят горните неща,колкото е да е некоректен търговеца няма да имат никакви проблеми.кажи направи кои са потребителите от които сте купували,какво сте купували и какво сте получили-това май ще е най-полезно за целия форум.

ДА но когато отидат в Еконт или Спиди не е позволено да разопаковаш пратката без да си я платил! И ето от къде идват някои проглеми , когато някои колега прати дадена част и я увие така че да не се вижда много много как да видиш разликата ???
За спиди не знам,но за еконт със сигурно имаш право да разпечатиш стоката пред тях и да кажеш дали я искаш или не?ако не я искаш плащаш само куриерската услуга в случай че ти я докарават до адрес.със спиди би трябвало да е същото,не знам кой ви говори такива неща че е задължително на сляпо да платиш нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , уважавам много форума и не искам да си помислите нещо погрешно за тази тема .

Надявам се тази тема да бъде полезна на всички нас !!!

Колега ако уважаваше форума щеше да прочетеш правилата и нямаше да пускаш мнения против тях в раздела купува !!!

За заглавието и аз се чудех дали не е нарочно така написано и целящо ирония, ама сякаш по-скоро имаш проблем с изразяването и правописа, дано да не съм прав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега поне си оправи правописа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...