Jump to content
Lude

Front Lip за Prelude 3g

Recommended Posts

Искам да попитам дали предния лип от accord type r 94-95g се преправя за prelude 3g или си пасва без да се реже и т.н.Забелязах ,че доста го слагат на prelude 3g и седи много яко та ако някой знае дали се преправя моля да сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме плаши просто исках да знам за какво иде реч той и да се реже пак ще си го взема тея дни ще го поръчам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже за да не отварям нова тема тук ще си задам въпроса.Първо ако някой знае от каде мога да си поръчам ето тези габарити + мигачите http://mirjata.snimka.bg/automobiles/honda...89.15527300.big или как мога да направя оранжевите в бели как става ,ако изобщо става ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме плаши просто исках да знам за какво иде реч той и да се реже пак ще си го взема тея дни ще го поръчам :)

Доколкото знам не се реже. И аз съм се замислял за този лип. Откъде ще го поръчваш. Пиши на лично направо, че може и аз да скоча за едно липче :D

Понеже за да не отварям нова тема тук ще си задам въпроса.Първо ако някой знае от каде мога да си поръчам ето тези габарити + мигачите http://mirjata.snimka.bg/automobiles/honda...89.15527300.big или как мога да направя оранжевите в бели как става ,ако изобщо става ?

За тези габарити съм виждал, че им сменят стъклото. Режат от някаква пластмаса и я слагат на мястото на оригиналното стъкло. Аз не съм фен на идеята, защото смятам че няма да стане добре, но ако успеш да го направиш красиво ще е готино. Другият вариант за бели мигачи е да си сложиш фейслилфтова броня ;) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил съм го за фейслилфтова броня но там идва момента в който лайсните ще са различни на бронята и купето :D и за това се надявах да се продават някъде такива мигачи ;) Благодаря ти за инфото ;). Ще видя да намеря подходящи стъкла и ще се опитам да измайсторя нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...