Jump to content
BiG_AlF

Лампа в багажника

Recommended Posts

Здравейте отново от мен. Този път искам да попитам как се пуска ток във фасонката (или както там се нарича) в багажника. Става въпрос за сивик англичанка отляво в багажника. Замервах с уред и няма никакъв ток там. Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново от мен. Този път искам да попитам как се пуска ток във фасонката (или както там се нарича) в багажника. Става въпрос за сивик англичанка отляво в багажника. Замервах с уред и няма никакъв ток там. Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен!!!

Провери си бушона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си си слагал аларма скоро ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аларма няма, а кой бушон трябва да проверя!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 12-те волта се комутират от ключалката на багажната врата. Вътре в нея има ключе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на моята англичанка свети в багажника, само когата са включени фаровете (габаритите). Така е и крушката в жабката, и пепелника. При вас така ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не моята в багажника свети когато отворя капака иначе няма значение дали е на габарити или не е .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има нещо общо с габаритните светлини. Освен ако не е доработка на предишния собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моята свети само когато е отворена някоя от вратите дори и да не са включени габаритите! :)

Редактирано от milkobo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...