Jump to content
Guest

Най-накрая един от вас

Recommended Posts

Guest

Здравеите колеги,ровя се от около година във форума но скоро се регистрирах и моля за извинение,ако темата не ми е на място или има някакви нердности,но ми трябва време да си оправя профила и да се понауча как стават работите тука. :P Казвам се Емил викат ми Емеца :P на 19 години съм,след около една година мераци да карам Хонда,моята мечта най-накрая се сбъдна,преди седмица се здобих със такава Civic 6 gen. 1,5 v-tec :) Вече с гордост мога да кажа че съм един от вас ако вие ме приемете де ;) Доволен съм много от колата,все пак Хонда е :P Та това е исках общо взето да се изфукам и аз с новата придобивка :D и да попитам от къде мога да се здобия с лепенки на форума за да си лепна на номерата.Благодая предварително колеги и пожелавам на всички ви много безавариини километри,ще се опитам да кача и снимки на колата ама нещо има някакви пинизи тука :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече с гордост мога да кажа че съм един от вас ако вие ме приемете де

Не нужно да имаш Хонда че да си един от нас. Всеки е добре дошъл :) колкото повече истински фенове има толкова по-добре :P Дай малко по -подробно за колата :) англичанка ? японка хетч ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Вече с гордост мога да кажа че съм един от вас ако вие ме приемете де

Не нужно да имаш Хонда че да си един от нас. Всеки е добре дошъл :) колкото повече истински фенове има толкова по-добре :P Дай малко по -подробно за колата :D англичанка ? японка хетч ? :)
Така е,но не посмях да се регистрирам докато не се здобия с Хонда :P Японка е хечбек 114 коня,черна пални екстри от Германия внос потакте за друго,така не мога да се сетя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, честита сбъдната мечта.Лепенки може да си вземеш от Майната на срещите в Пловдив. Има месечни (всяка първа неделя) и седмични (всяка сряда). Разгледай раздела "Срещи и мероприятия" за повече инфо.Но те не се лепят на номера. Това на номера са пластмасови лентички - за тях не съм сигурен, но май някой обяви че при Омбре има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Здрасти, честита сбъдната мечта.Лепенки може да си вземеш от Майната на срещите в Пловдив. Има месечни (всяка първа неделя) и седмични (всяка сряда). Разгледай раздела "Срещи и мероприятия" за повече инфо.Но те не се лепят на номера. Това на номера са пластмасови лентички - за тях не съм сигурен, но май някой обяви че при Омбре има.

Благодаря сърдечно за инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със здраве да си е караш и много безаварийни километри.Добре дошъл официално:)

Редактирано от deejay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Много безаварийни километри и много приятни моменти. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Честита да ти е Хонда-та :) Качи и някоя снимка :)

Благодаря да ви се враща ето малко смики,но те са снимани от стрия собственик,сега има малко промени,снес затамних прозорците и съм направил още няколко козметични промени,но като цяло е това :Phttp://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=...;AlbumId=134391

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в сектата. Естествено, че ще те приемем щом си фен си един от нас, сега остана само да те ориентираме на кой трябва да препишеш всички имущества, с който разполагаш и всичко ще е наред :) Т'ва в кръга на шегата естествено. Честита придобивка милиони безавариини километри ти пожелавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега с кеф да си я караш черната перла.много безаварийни километри с най яката марка ХОНДА :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Честито колега с кеф да си я караш черната перла.много безаварийни километри с най яката марка ХОНДА :) :)

мерси Колега да те питам гледам тука твоята снимка на колата,затъмнени са ти стоповете и аз обмислям да затъмня мойте,някакво инфо да дадеш мога ли сам да го направя и как?Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много и безаварийни километри и много приятни моменти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,карай внимателно и безаварийно.Добре дошъл в клуба :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата придобивка. Само радост да ти носи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Чики,най-накрая я взе.Ако имаш нещо нужда свиркай,тази седмица може да се наканим с теб да отидем на седмичната ;) ;) ..... и аз да ти пожелая много безаварийни и умната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито фен колата изглежда доста добре нека те радва много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...