Jump to content
тодор

Abs

Recommended Posts

Днес патувах около 400км и нямах никакви оплаквания от колата. След като се прибрах и изгасих колата, и по късно реших да излизам с нея и като я запалих лампичката на абс сжетна за малко и няколко секунди след като запалих изгасна като всеки път. но в момента след като тръгнах тя светна отново. на какво мойе да се дължи. накладките са ми за смяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно датчик на някое от колелата !Провери каква грешка ти дава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да се поставите на мястото на хората, които искат да ви помогнат? Не знам какъв ти е акорда, защото не си написал и не мога да ти отговоря на въпроса за грешките. Казвам за сивик англичанка (ОБД 1) се окъсяват 5-то и 3-то краче на буксата и се чистят грешките като се даде 20 и повече пъти на контакт. За твоята виж в аутодейтата (аутодатата) или поне дай информация за колата си (това, че е хонда ясно, но само обяснението акорд не стига).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама ама как се чистят грешки на абс-а на англичанка че моята ми къса нервите от известно време ;) Номера с СРС-а мина на мойта кола ама тоз АБС зе да работи само като е стояла цяла нощ без да се пали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорд купе ф22б5 тествах за грешки и ми показва 4-4 тоест скоростен датчик на задно десно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като знаеш къде ти е проблема, можеш да пробваш да го отстраниш. В аутодейтата е описано сравнително добре, къде и какво да измериш за да провериш дали е изправен датчика и инсталацията от него до ел.блока. Едва ли имаш осцилокоп или пък да можеш да измериш кога главината се върти с 60 оборота за минута, но нищо не ти пречи да измериш съпротивлението и дали отговаря на деденото в програмата. Показано е на кои крачета на буксата да мериш и колко трябва да е за предните, и колко за задните датчици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес свалих гумата и се загледах в датчика, нямах уред под ръка за да премеря каква стоиност е, но установих че се е спукал. и сигурно ще е наложитена смяната му. Но ще е по натам, нямам толкова време да се занимавам с това. благодаря на всички за помоща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морга за Ровър на входа на Чепинци (до София е това) , след битака от лявата страна - Бойко е шефа тел. 0885-85-63-65 - за нашите Акорди стават датчици за абс-а и много други неща от Ровър 620 - лично аз от там си взех преден ляв - 1 към 1 е . Успех и дано не ви се налага да пазарувате много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...