Jump to content
marian toshkov

счупен радиатор Помощ

Recommended Posts

счупи ми се радиатора на прелюда (4генерация с клима) и незнам какво да правя.счупи се на най-тъпото място - там кадето се захваща маркуча към радиатора направо цялото се счупи остана на нула с радиатора и трабата остана в маркуча като се опитах да я изкарам излезна ама на парчета,незнам от какъв матерял е това нещо нещо като пресована хартия направо сам в шаш и паника имах за ремот карета накраиници и рейка и тва направо ми е.. мамата а сам го взел миналата седмица МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ако някои знае цени на радиатор или идеи за лепене.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тук в този форум е мястото да си намериш друг радиатор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е пласмасов или бронзов могат да ти заварят нов накрайник. ако е от хартия както казваш(не съм чувал до сега за такъв) купуваш нов-200-300 лв или втора употреба от някой колега от форума.я разгледай тук-Посетете любимата ми страница

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си нов ,и моя беше така но вземах директно нов не е шега работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес пробвах да го залепя взех от една стара прахосмукачка аломиниевата траба и си резнах по размер купих епоксидна смола и го облепих ама яко утре ще видя какво сам направил стана интелигентно на вид.та за материала от които е изработе е гитинакс (същото като текстолита самоче с хартия) много здрав материал как е поддал незнам утре ако текне и нов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво, само дето епоксидната смола не прави спойка с него :lol: дано си се сетил да го надереш много добре , за да влезе смолата по-дълбоко, но съм почти сигурен, че като тръгнеш да нанизваш маркуча ще се откърши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз трабата сам е набил и сам ги надрал много яко утре като се втварди ще видим какво сам изакал но тва е един от проблемите имам и предница и реика за ремот направо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в Продава части и аксесоари има тел. на няколко морги.Вземай радиятор втора ръка и си ок.От Прелюд с автоматична кутия няма да ти стане,защото имат малко разлика радияторите.Нов струва с турбо отстъпката към 180лв. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди сигурен, че ще протече на същия ден ... Ако ти се налага да пътуваш извънградско по-добре недей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нооооооооов,задължително:lol:Оттам идват проблемите на Хонда двигателите,от радиаторите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...