Jump to content
loke

нов седан-ист.

Recommended Posts

купих си кола .д15б2.92 год.пьрва кола ми е.голям боклук била -казват но на мен ми харесва много :) пьрва кола и много и се кефя .проблема е че е карана много лошо.нияма на кьде повече(((сега правя всичко наново.дано стане.срам ме е да кача снимки още...сега .трябват ми;огледала ел.джанти 13 за зимата.4х 100 56 долна помпа за сьединител.преден капак.сменил сьм до тук:предно стькло,свещи,кабели,сьединител,гарнитура,с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) за колко пари го взе това чудо и кой калпазанин я докара до това дередже? разрови се в "продава", няма да имаш проблем с намирането на квото ти трябва. помпата и тампоните най-добре нови според мен, но ти си знаеш най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба :). Успех с направата на колата. А който ти е казал, че е голям боклук му кажи, че е много смотан :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... отзад на стьклото за размразяването се е отлепило и не знам как да го залепя.

И на англичанката имаше същия проблем. След голямо борене с поялника рабрах, че или този инструмент не е за мен или наистина е безполезен в този случай. Та какво направих аз. Купих си двукомпонентно лепило на Бизон, на опаковката пише "течна стомана", но не е електропроводимо :D. Затова след като почистих добре металната пластинка и контактната площ на стъклото с финна шкурка (внимавах по стъклото да не натискам силно) сложих лепило в двата края на пластинката и я фиксирах върху стъклото. На другия ден като се убедих, че средната част контактува достатъчно добре сложих лепило и от горната част на вече фиксираната пластинка. За сега вече половин година не е мръднала, а за съжаление все още се случва да нацеля някоя дупка с неразумна за това деяние скорост :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...