Jump to content
Anton1o

Тече от шибедаха

Recommended Posts

Сутринта се качвам в колата и двете седалки вир вода. Шибедаха го бях затворил до край ,според мен някое боклуче може да е застанало и не дава да се притвори хубаво.Според вас, дайте ми съвет от какво може да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да напишеш каква е колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има доста теми за това .. . най-често се оказва запушен дренаж на шибедаха ... п.п. Чакай да погледна кристалната топка ... мда мда ... да .... какво виждам ? 5 ген четч ? :cool::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да са ти запушени отводнителните тръбички те са 4-ри и се намират в 4-те ъгъла на люка пробваи с дълга тел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool::) :) ;) ;) кристалната топка никога не лъже ;) ;) ;) ;) ;) ;) утре пускам тото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва - залепи го със силикон. Брат ми така направи и не му тече вече втора година :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да махнеш тавана ,той е на кора и ще видиш от каде тече.Ще изчистиш маркучите за извеждането на водата.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега е са ми се случи точно това и на мен сега,качих се в колата и ми капна вода поглеждам нагоре целиа таван влажен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Ок... Мислех да не издавам рецептата ноо... ето:На одисея втория климатик се бяха запушили и двете тръбички (лява дясна дренажни)...Запушването беше и на двете ниско доло на около 15-25см от края.С тел не става.. не се гъне като хората....Отпуших ги супер лесно с свински опашки (не от най тънките ами според размера на дренажа). Та свинските опашки лесно се огъват по тръбичките. (Поне на одисея доло тръбата прави два завоя)..

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според мен вместо свински опашки може да ползвате жило .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според мен вместо свински опашки може да ползвате жило .

Може :lol: но не и тел. телта не се гъне лесно и неможе да се натика нагоре.Да забравих да кажа да се пробва първо от доло на колата кадето излиза маркучето.Поне при мен и двете бяха задръстени долу! Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да ги отпушиш,залепи капака със силикон за гарнитури(става супер),но няма да го ползваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мене като ми тече от шофьорската врата, със селикон ли да я залепя? Що за тъпи идей давате, немога да разбера? Ти би ли си облепил шибидаха със селикон, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...