Jump to content
mikroni

покана към прелюджаджиите

Recommended Posts

компанията,

 

знам, че е малко рано, но да си кажа идеята, че изисква бахти организацията:

 

имам идея да събера малка група приятели за ски на Банско за 4-5 дена.

Периода е някъде м/у 20 дек - 15 ян., в зависимост от снега (не че за Банско има значение, там пускат машините така или иначе), и в зависимост от желанието на хората, които се събираме.

 

Засега може би най-удачен е периода м/у Коледа и НГ, или първите 4-5 дена веднага след НГ.

Мястото за спане ще бъде от евтините за Банско. В крайна сметка може да спиме и извън Банско, на 6-10 км преди това имаше някви опции с частни хотелчета.

Ако имате желание да пиеме и караме ски/сноуборд заедно, кажете до средата на октомври някъде, за да мога да организирам хотел за всички.

Жени, приятелки, деца и други "домашни любимци" са добре дошли.

Който ще се включва, очаквам да пусне период и брой хора до средата на октомври.

И хич не ми обяснявайте колко сте заети, всички сме.

 

поканата е и във фейсбука. който иска, може и там да метне бележка. във FB ще ме намерите през мейл milena.g@mail.bg

 

лек ден!

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм... ски... студено... опасно... гадна работа...Там сме! :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба... сноуборд, ски, ала-бала... При Деда ти Пене какви неща има за ядене, ти че ме мъкнеш у снега?!?!? :D За вас червено вино и капама няма ли?!?? 'Що трябва да разваляме такава хубава идея за алкохолно и хранително омаскаряване с разни спортни мероприятия и сланиноизгарящи дейности?А сега сериозно - по принцип съм "за", но Банско отдавна не е онова приятно място, което беше (то кое ли е, ама... ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам, че не е същото. всички сме на много години и помниме и други времена -))НО с приятна компания, сами в частно хотелче.. няма да ни е много зле. според мен. ще гледам да не сме "у кюпа, на центъро", за да не се занимаваме със селянията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама Деда ти Пене е баш у центърот! :D;)П.С.: Още нещо! Цените след 1-и Януари ще са поне с 20% по-ниски отколкото между Коледа и Нова Година

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм съгласна за цените. конкретно за хотелчетата. такива са си и след НГ, поне до март.за храната - може би падат. но нали ти раправям, че ще търся хотел с кръчма на приземния етаж, за да не се налага да организирам и вечерите. че ще стане една каша кой къде е.. ще взема да загубя някой.виж, като се събереме вече и се знае горе-долу колко сме - ще запазиме едната вечер дедо ти пене, няма да те мъчиме.

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласих се! (ама, да знаеш - едва ме нави) ;);):DСега чак видях какво си написала по-горе... Какво точно искаш да кажеш с това "всички сме на много години..."?!?!? :D;):D Айде, 'шта замола... както казваше Татяна Лолова в "Зех та, Радке" - Яз ющи нямам даже тридесет и две;)

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навитак между празниците или след Н.Г.ще има ли бой със снежни топки,а?:Dпредлагам да дадем достъп на Спрайта,нищо че е объркал модела и кара Акорд купе-без него няма да е същото;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не го знам кой е тоя, ама щом гарантираш, че пие и кара ски - значи го взимаме.той и мъжа ми се е объркал с акорд..и аз чак сега те чета внимателно, митак. ами аз съм на 33. най-възрастната - така, че ще ме слушате, ей!

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той не само кара ски,цяла зима е заточен на Банско и е хем ски и сноуборд учител,хем диджей в един клуб:Dп.п.много се радвам,че не съм се объркал като млад и си купих Прелюд;)иначе щях да изпусна ей такива срещи;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като един прелюдаджия-сноубордист с удоволствие бих се включил ;)(Ако скиорите нямат против де :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шматки!глейте ся. аз понеже съм отпуск от 10-ти до 24-ти окт и най-вероятно няма да съм в БГ, не е зле докато ме няма всеки да е решил окончателно дали идва и с кой (жени, деца, любовници).като си "кацна" на 24-ти, затварям бройката и запазвам хотела. те ще ми поискат някво капаро, така че имайте предвид едни 50 лв за двойка хора.датите засега се очертават 26-30 дек. за самия 30-ти вечерта мисля да не се спи там - вие кво ще кажете?засега "почти сигурно, ако не мине котка път" броя:FROSTY + женатаprelude - сам ли ще си бре, гъбо?Димитър Коев - ............човека?UniCorn - .......... човека?себе си с мъжаа пък, ако решите да ми потвърдите преди 9 окт, няма да ви се разсърдя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за какви пари говорим горе долу като спане там ? Лифтовете са си доста скъпичи в Банско - дано пуснат някакви намаления. По принцип сега се прави фънпарк в Осогово и там цените уж ще са доста добри - 10-15лв за спане + 15лв за каране на ден. Ако имате желание там можем да се съберем щекари и сноубордисти да покараме - фънпарка ще е със скокчета, рейлчета, разни рампи, пейки и разни други играчки. В района има и много приятни горички за фрирайд, а освен това и една пистичка. Като първа година цените най-вероятно ще са ниски и ще е приятно.Иначе аз съм много навит за подобни събирания : ))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. за нормалните - около 25 лв на човек2. аз няма да мога в чужбина, защото събирам хора в Банско и сега няма как да им кажа "отивам в Осогово" -))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това, че няма никой препотвърдил, го броя като "няма да идваме".така че, буквам стаи без вас.ако бъркам, поправете ме.лека седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме отпиши поради финансови причини,но може да се видим че ще съм куфар с един приятел но не знам коя вечер точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...