Jump to content
Guest mihho

EBAY

Recommended Posts

Guest mihho

да е поръчвал от E-Bay САЩ нещо...ако някой има неква идея за колко вереме се изпълняват поръчките до БГ....то пише 7-8 работни дни ама....не ми се вярва :ranting:

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

1 месец, ако е от Щатите, поне на мене лично за толкова ми доидоха нещатата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

толкова... освен ако не си ги поръчаш с някой куриер за по-бързо, но тогава става солено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Мисля,че Dragi4 си беше поръчал стопове.....Потърси,маи имаше подобна тема преди 1,2 месеца....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Охоооо.....красота....предполагах че ше има някъв шмекерлък....нема значение.....все пак ми излизат 100 кинта ...тука са по 300...и въобще нема такива :ranting::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

искам да питам също дали имате идея до колко $ не се плаща мито...и до вкъщи ли ще доидат работите или до пощата :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

искам да питам също дали имате идея до колко $ не се плаща мито...и до вкъщи ли ще доидат работите или до пощата :P

<{POST_SNAPBACK}>

под $50 със сигурност не се плаща мито. може и да е по-висока границата, но аз лично незнам.... максимум е $100 но не ми вярвай :ranting:

на мен ми пратиха известие да отида да си взема пратката от митницата на летище София. пратката беше обявена за 25-30 $ и просто се подписах и чао :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Аз, ако не се лъжа, помня че безмитната граница беше 100 Е, ама и аз несъм сигурен и аз получих в пощенска митница пратка, ама и тя беше за $50, та пак подпис и черта! :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

еее тогава нема проблеми...поръчката беше за 24$....едвали и доставката се начилява към цената на продукта и да се води 74$ така че .....мерси много за инфото :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...