Jump to content
AnioD

Някои знаели каква е тази част

Recommended Posts

Някои знаели какво е това на този двигател 2.2-I-CDTI- и за каво служи http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1608/70...CZkwl9vF5r7.JPG Гледах една Хонда имаше нещто като ръжда под него

Редактирано от AnioD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета разбрах какво е и защо има следи като ръжда по него. Първо това не е ръжда а нагар от изгорелите газове защото това е клапан които връща отработените газове за доизгаряне.Всъщност незнам дали някои друг го интересува, но ако се купува Хонда дизел I- CTDI 2.2 след 2005 това се набива на очи защтото всичко друго е лъскаво като ново. Ивсе пак ако сметнат темата за ненужна може да я итрият

Редактирано от AnioD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с доизгарянето мисля че го правят за намаляване на вредните емисии. Мен повече ме интересува това намаляване на емисии по този начин с доизгаряне на изгорели газове не намалява ли потенциалната мощност на автомобила, ако беше без тази система?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа,всичко за екологията е за сметка на конските сили,вместо чист въздух вкарва .............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с доизгарянето мисля че го правят за намаляване на вредните емисии. Мен повече ме интересува това намаляване на емисии по този начин с доизгаряне на изгорели газове не намалява ли потенциалната мощност на автомобила, ако беше без тази система?

Някъде четох, че системата спира да работи при силно натоварен двигател(throttle, rpm) но не помня къде :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...