Jump to content
kristi09

ДУПНИЦА

Recommended Posts

п.п все така си я караш без бензин ,скоро тия карбове ще им ебеш мамата и ще си сложиш пак моното !!!батка незнам само от каде установи че коалта ми няма бензин:angry: ? в момента останаха около 15л. днес ги източих защото ми го гори,а за бензина как го качва и аз незнам,ако знаех нямаше грам да се занимавам да пиша имам клапан за спирането на бензина как минава презнего бензина незнам птреи докато бях с механичната помпа (на главата) нямах ама абсолютно никакви ягове! при свалени кабели на помпата (жиците за захранването) от маркуча отиващ в карбовете тече бензин! как става защо става грам понятие си нямам :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е батка незнам.Земи ,чети що пишеш и тогава ме питай кое как съм го установил :) .Щото тамън три или четири пъти до сега си я докарвал и се е без бензин ,нали така батка.И земи свали капачката на рез. и пак виш дали ще капе.БАТКА:)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мите сложи реле на помпата и решаваш проблема

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Момци,ае в неделя след обяд към 16 часа на летището да ви покажа живот и здраве на жената д13ката :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в събота съм свободен неделя съм на банкет :punk: ако искате за събота аз съм навит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те що ме сполетя :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те що ме сполетя :dry:

 

Публикувано изображение

абе фен как можа да го спукаш :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От каде да знам бре :dry: ,не съм го и докоснал мамаму стара .Полудех вчера .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи ли сте бря,сичкото човек се изпокрило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя по Кюстендил ще съм в агитката на Габрово-Дупница тийм :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Фенка, имате ли си тениски че Дока виж какво избухна :fun:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Трябва да направим едни за такива случай "Хонда Дупница-Габрово" :D:D Ако видите такива фланелки да се разхождат, моля не хвърляйте камъни. Ограничете се само до яйца и домати :P:D

 

п.п. силуета на колата не е нужно да казвам от каква е :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спирка няма ей:fun: Има бре нали знаеш че това работя :D ,мога да ги правя и такива даже съм ви приготвил по един малък подарък :D ,флок пак за тениски .П.п абе тряя си направя тениска с FENABG че старите са само фена :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: ей аз цел ден съединител правя а вие тука моабет си водите :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що стана са с тоя съединител сменили го.И там дет ти казах ли свърши работа,Ае в неделя на Кюстендил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що стана са с тоя съединител сменили го.И там дет ти казах ли свърши работа,Ае в неделя на Кюстендил.

Готов е ........резачка е :cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер специални благодарности на fenabg дето приюти габровските чада :) , ама даде една люта наденичка дето ме испоти до кости :)

 

Публикувано изображение

 

 

поздрави и на nacentrowaniq и Митъо човека с Големия ФОРд

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Мерси за поздравите,как мина в неделя?Мислех да дойда да ви гледам,ама се събудихме с жената в 13 и нещо и нали сме младо семесйтво :) и то стана 15 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина перфе само ,че към 13 часа така ме стегна кратуната от това слънце че още немога се оправа.Ей момци сила сте:).Док другия път ще ти приготвя по благи наденички :) А тениската ми е калъп :P Ето ги наденичките:

 

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена,качи се днеска в камион и настрани не гледаш,а аз ти свиркам ама никво внимание към пешеходците :) Митйо,ти каде се затри бре младеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер ще минавам през Дупница и ако все още не е залязло слънцето ще се обадя да пием по кафе в оня Рай под небето. Със малката ще съм и може да се сродим с някой хора ако има голяма зестра :) . Поздрави дружина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само глей да не се обадиш .Телефона ми го имаш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберете чукнете една жица,па може и по жи си емата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идната неделя 17:00 Бар наздраве .от тука на там ще присъствам постоянно ,ако някой желае да идва е добре дошъл.Дано така почнем да се събираме по редовно .Това е времето за среща ,ако ще сменяваме мястото ще се решава на място .Митйо ти да не смени марката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

 

Добро място.подкрпям ти идеята :) Тая неделя ще се пробвам да дойда или поне през една ще гледам да идвам,че как сте ми на 30 минути от нас... п.п.Ако и другите са навити и аз съм ЗА,жената предполагам също,тамън от подруг седмица ще мога да си пия и аз :) Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така мина днес!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, тея твоите комшии ще полудеят с теб и тея хонди. Постоянно някакви Коли пред у вас ;)

 

Абе, какъв е тоя параход с пернишка регистрация?? Сигурно е над 300 коня :D;) (офертата гонка 1-4-та още важи на по каса бира) :P;)

 

п.п. това "ако" не го използвай по долу. Директно го замести с "Като" :P:D :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Абе, какъв е тоя параход с пернишка регистрация?? Сигурно е над 300 коня :D;) (офертата гонка 1-4-та още важи на по каса бира) :D

Няма ядове.Само да се засечем.Миналия път ровихме по мойта,после ти беше без кола,пък и беше 12 нощеска.... Следващия път ще се пробаме,че 1-4 нещо ми се струва малко да се озориш,ама поне смех и бира ще има.А и параход параход,ама колко багаж мое да побере ;) п.п.Ако ме победиш и не ме черпиш бира,ще си купа 2ра каса,че вече жената ще ме вози от четвъртък.Ама ти как ще се прибираш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нецентерования до 10 ментра с твоята ше те бия пеша :) .И да припомня неделя 17:00 бар наздраве или пред нас кои незнае каде е бара да пита ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);) не мага да включим где го тоз бар.Има един по телевизията ма там нещо не мога да влезна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Така,Са аз като един виден перничанец ще ти го обнарисувам !!! Катериш върлото за казармите и фена(как ще е зимъска не знам).Горе в десно и караш...Карай леко оти тамо има много деца и после пръвата у лево.Едно крачме до гората. !!! Има и магазин до него и от другата страна некви къщи.Не моеш го сбъркаш.Ако все пак това стане изтормози фена по жисиема :Dп.п.Тая неделя ме намя най-вероятно :P

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде изчезнахте бре вчера ? Бяхме пред нас пак прилична бригада . Съчинявахме на крайно отклонилия колата. Вече е с хидравлика и дуалче .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kristi09- хондата на ИВО вече няма вода в купето:lol: мерси,че ни каза какво да правиме :lol: мерни се тая неделя за да почерпиме!

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сте я оправили :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци утре ще имаме и гости та му мислете няма да звъня на всеки по отделно ;) 16: 00 на летището .Аз ще се разходя бавно и леко с баба че и течат мазнините ;) . Може да закъснея 15тина минутки но ще съм там после бар наздраве;)Тамън да ме натрепе някоя д13ка ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща стана сверихме колите и съм доволен от първите тестове.Имаше и бира благодарности на ФЕНА и КО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...