Jump to content
kristi09

ДУПНИЦА

Recommended Posts

Добре си беше срещичката :D

като за първо събиране на пистата :) следващиа път си зимам шофйор и бира :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия път накрая може и аз да стигна да дойда :) :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

kristi09 ако стигнеш ще ти зема каса бира само на теб :hondarulez:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kristi09 ако стигнеш ще ти зема каса бира само на теб :D

кога е следващата сбирка .....щом ще има бира :lol::worthy::(
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги може ли да се присъединя към вас!аз съм от кюстендил!на 20 години съм!студент в Бургаския свободен!сега преди една седмица си взех една хондичка ама има проблеми ако можете да ми помогнете пук ще опъна софрата! :tooth::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега преди една седмица си взех една хондичка ама има проблеми ако можете да ми помогнете пук ще опъна софрата! :):D

Добре дошъл ! каде е проблема в колата или софрата ако е във второто ще помогнем :D гаранция !П.п Колега ако може да се помага с нещо свиркай :P ,хубаво щеше да кажеш за какво иде реч :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми като загре и ми гасне незнам дали не е за центрофкаи част от инсталацията не е свързана(на вратите) не работят люка,прозорците предните чистачки,километража,огледалата и климатика!колата е honda prelude 92 godina :rolleyes::rolleyes::angry:

Редактирано от berty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах му майката част от инсталацията .Газ имаш ли :) ? И кат са го обръщали волана какво са правили та не са го оправили или ти нямаше търпение да я земеш?Или ти я подариха :) С какъв мотор си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Ако може и аз да се присъединя . От Бобов дол съм Асен се казвам и на скоро си взех Хонда Сивик 1,3 d13b2 5-ta gen и тия дни ще я прехварлям ,че е с Монтанска регистрация и може да дойда на някое събиране : )) Има какво да се пипне по колата има подвид заден калник и едни тампони да се сменят и един карайник на реиката ,ама горе долу е в добро състояние за 94'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Efremov - добере дошъл колега събота и неделя свиркай .А за сбирчица да направим ,само да видим един колега дали ще си направи колата инжекция па дали ще пише ;) .С здраве да си я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kupih si q ama tova sa i edinstvenite problemi ako trqbva shte otida na maistor da mi svali kojata i shte raboti :)brat vzeh q kolata tolkova burzo zashtoto cenata i beshe pod vsqkakva kritikav4era beshe na maistor i od dolu e perfektna hodovata chast dvigatela sushtoa kolata q vzeh za 1500lv.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ако е навит за утре по-кафе на соларис,че аз съм на работа през целия ден :D и само до там ще мога да се измъкна:rolleyes:към 15:30-16:00 някой ако иска да пише. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на маса за мача :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои ще ходили днес на летището? нещо състезаниа е имало ако има навити да пишат че сам не ми се ходи:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци я сряда вечерта към 18 часа примерно, да се съберем .Чакам ви в нас или на бар наздраве да черпя по бира ,за колата:shock:Без са немога и тава онова :lol:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За сега съм на линия

Редактирано от Kostadinov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ако не съм на маса ........ :huh::blink::D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие алате до нас пък кафето е близо .Имали д1,3 с инжекция вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предложение: гледам,че никой от нас няма да ходи нито на НАЦИОНАЛНАТА нито на язовир СОПОТ ;) ,та ако искате да си насочим една дата и да се събереме на ДЯКОВСКЯ язовир :P с палатки,въдици и бира :P ако има желаеши пишете, даите да се организираме и ние най-после:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми давайте предложения .........може и на рилския манастир или на струма да направиме една софра :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие алате до нас пък кафето е близо .Имали д1,3 с инжекция вече.

ще има, но другата седмица,че тая е сабора :P :P ;) , иначе всичко е готово за монтаж:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми давайте предложения .........може и на рилския манастир или на струма да направиме една софра :P

аз съм навит за кадето и да е:cool: да дават предложениа и другите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Навит. :cool: Ма нямам палатка :P п.п.Само не и на рилския,че ми е втръснал. :P п.п.2 Кой е тоя Дядовски язовир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ПИша бе! :P

имам предложение: гледам,че никой от нас няма да ходи нито на НАЦИОНАЛНАТА нито на язовир СОПОТ :D ,та ако искате да си насочим една дата и да се събереме на ДЯКОВСКЯ язовир :lol: с палатки,въдици и бира :lol: ако има желаеши пишете, даите да се организираме и ние най-после:punk:

Аз щях да ходя , даже все още имам шансове ама ми го забиха яко :D:bye: на работа съм..... Ние зорлем на по бира не може да се съберем :D ама може да опитаме аз съм за! На стума ;) примерно.

Навит. :lol: Ма нямам палатка :D п.п.2 Кой е тоя Дядовски язовир

И палатка ще ти дам и все ,нямаш ядове .Ама моето на жорката и на ники двете деца ,общо 4 .Ще ти ги зачислим на теб :D .Аз съм за такова мероприятие ама с бръмбарите и преспиване е обречено на провал :(:DП.п тоя гйол дет минаваш покрай него като идваш на сам ,при карулката. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате да го направиме на 9,10,11.07.2010г. или даваите други дати,а за аплатка и аз имам 2бр. мойто предложение е за струма,там става и за къпане и за риба!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спи градъд,половината Джерман и част от Слатино.Я да се събуждате,иде УИкенд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Се сме се успали заеби :lol: аз си боядисвам латекс и се чуда дали да не пия кафе утре в Габрово .Айде неделя да направим по бира някаде , след обяда към 5 часа.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема ядове

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се сабереме на летището и аз ще доида:rolleyes: да си напраеме някоя дръпка ( колата ми е с подобрениа и искам да видя колко варви)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

( колата ми е с подобрениа и искам да видя колко варви)

Да ги преборим с пунтото? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мамаму ни вест ни кост ,що става бе момци .Митйо няма ли да ги борим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре съм цял ден пред гаража ........който иска да мине да се видиме

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо аз закъсах със воза:) като ми работи на гас ми гори и от бензина :) и постояно ми придърпва? сега съм източил целия резервоар та се кара некак си! казваите как да я оправя! иначе като я превклю само на бензин работи перфектно! http://img704.imageshack.us/i/007nir.jpg/ http://img715.imageshack.us/i/009la.jpg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Са последно карб или инжекция е !!! ? Че на тия снимки е карб.И как ще гори бензина :angry: не го ли спирате ?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все още съм с карбовете. а бензина го спираме но дори и като не работи помпата пак качва :) !!! а инжекциата я слагах работи много добре даже,но ми трябва друго делко,защото мойто е вакумно и няма от каде да взема толко вакуми,трябват за: инжекцията за газовата за делкото за........,а няма от каде да ги взема :angry: и за момента съм с карбовете но тяях ги направих да работят перфектно,и ако ги оправя да не гори бензин докато е и на гас сигорно тех ще ги оставя. а инжекциата може да отиде на пазара:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митйо я прочети какво си написал пак .Как ще качва гориво спряна /електрически/ бензиновата помпа бре .Клапан за безина нали имаш ? Там нещо я мърляте ама яко .п.п все така си я караш без бензин ,скоро тия карбове ще им ебеш мамата и ще си сложиш пак моното !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...