Jump to content
Атанас

Въпрос

Recommended Posts

Въпросът ми е "частите от окачването (каренце и задно окачване и най-важното-предни и задни фтулки) от 2 генерация прелюд еднакви ли са с частите от окачването на 3тата генерация?" Много е важно ако някой има информация да казва :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да допълня въпроса с това дали са еднакви предните шенкели на 2 и 3ген? Или с друг модел Хонда, примерно Акорд от същите години? Изобщо някой по-светнат с двете генерации нека даде малко жокери за взаимозаменяемост... Извинявам се на колегата Атанас за добавката :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това също :o много е важно защото ако трябва да поръчвам главина за 400 лева заради някви фтулки ще умра

Редактирано от Атанас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите:2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ

Прочетете правилата! http://forums.hondabg.com/index.php?act=boardrulesП.С. И темата е в грешен раздел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...