Jump to content
Fozi

Разстояние (gap) при свещите на двигателя при Accord и Denso Ik20

Recommended Posts

Искам да заменя оригиналните свещи с Denso IK20 Iridium Power 0.4 mm (четох на доста места, че са много качествени и надеждни).

 

IK20 се препоръчват за Accord-a ми с разстояние 1.1 mm

 

Проблема е, че се препоръчват и за какви ли не други коли , НО с друго разстояние, като в FAQ секцията на DENSO пише да не се променя разстоянието ръчно.

 

Проблема ми е как мога да съм сигурен, че като поръчвам по интернет ще ми пратят 1.1 mm свещи? Това никъде не се уточнява при поръчка!

 

Как мога да съм сигурен, че като поръчам IK20 ще станат на колата ми?

 

едит: текста във второто поле в заглавието беше отрязан автоматично и сега звучи грубо и глупаво. Оригиналния текст е:

"Как да сменя свещите с по-добри без да направя глупост по погрешка?"

 

Редакция модератор: Оправено е заглавието

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че тази стойност от каталога кадето пише 1.1 е за нормалните свещи ( тези който не са иридиеви ). A относно IK20 ТУК като погледнеш пише че винаги са 1.1. Мойте са такива но за това растояние не се бях замислял никога (колата си ми работи добре имам голям разход в София но извън градско 7.5л 130-140км/ч смятъм че е нормално). Иначе когато ги взимахме с един авер за неговата Alfa 156 2.0 бяха същите и си бяха еднакви (в смисъл поръчахме просто 8свещи IK20).

Редактирано от LUZIFER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...