Jump to content
powerhonda

Проблем с километраж на D15z3

Recommended Posts

Колеги молч помагайте! изчвзна ми километража,а никой в пловдив незнае от какво??? обиколих всички сервизи още повече съм в бранша продавам моторни масла.....познавам почти всички сервизи...никой незнае от какво един вика датчик ама не бил сигурен друг вика повредата била в няква отечка на ток незнам! моля помагайте кой с каквото може нищо не работи освен оборотомерът даже ми изчезна и икономичен режим лампичката ама това сигурно е логично.....благодаря ви предварително:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с друго табло! провери да ли има отчетени грешки в Еку-то.по таблото въобще нещо работи/свети ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези номера ги прави спид сензора който е на скоростната кутия ,на него има букса и излизат три кабелчета.Вадиш буксата и пръскаш с контктен спрей при мен стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега! ще опитам всичко дано да стане,не съм вярвал че мога да имам толкова тъп проблем! ама все пак си е проблем.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези номера ги прави спид сензора който е на скоростната кутия ,на него има букса и излизат три кабелчета.Вадиш буксата и пръскаш с контктен спрей при мен стана.

точно това е проблема,препатил съм го и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да стане,това което ме притеснява е че на километража не ми светят лампичките! изгорели са най-вероятно от нещо и незнам дали спрея ще ме оправи само....но пробваме и така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[ :D пробвах не става с спрея! незнам вече какво да правя а тук в пловдив всички сервизи са пълни с олигофрени явно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега казах ти какво да направиш ! не е сложно, а ако видиш зар знаеш ми телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си с английски сивик може да пробваме с моето табло,лесно се сваля исе качва.Може да са ти връщали километража и да са прецакали нещо,според мен таблото несе разваля така случайно.Можем да се разберем на лични и да пробваме,поне ще разберем дали е от таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска е оставих в пловдив при един електричар който оправя само японски коли,каза че ще я направи! пък да видим.....ако не стане пак ще ви притенявам колеги ама няма начин благодаря на всички които се опитват да ми помогнат! разчитайте и на мен за съжаление нямам още много опит с хонда ама...учим се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o Колеги оправихме километража все още в пловдив има добри майстори,специални благодарности на всички които ми помагаха,terorista,ocean....оказа се датчика на скоростната кутия 50лв. нов за всички които са от пловдив горещо препоръчвам майстора колйо рокера...така му викат намира се преди прелеза в дясно по пътя за коматево единственият който имаше смелост да каже ;ще я оправим!' и наистина я оправи всички сервизи вдигаха рамене и незнаеха,даже ме съветваха да си купя европейски автомобил! за да нямам проблеми! за такива майстори говорим тук...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...