Jump to content
едмундо

делко

Recommended Posts

Здрасти , имам сериозен теч от делкото и явно трябва да подменя тези два елемента, та питането ми е ако някой го е правил да помогне да се справя и аз!Вече разбрах че семеринг с въпросния размер на тая планета нема и ще се слага по- малък намазан със силикон но как точно да извадя стария и да набия новия, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес покрай делкото отворих и въздушния филтър..................реве ми се...целия въздухопровод е пълен с масълце а точно преди всмукателя има едно с образно сифонче, което е дюкме с масло .От щеката също подухва и омаслява а акордеца ми е след ремонт нови сегменти,, нови биелни лагери, гарнитури ,шлаифана глава ,гумички разработван е правилно и сега..мъка.....дайте предположение какво се е сговнило, долял съм и към литър за10 000 км след ремонта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес покрай делкото отворих и въздушния филтър..................реве ми се...целия въздухопровод е пълен с масълце а точно преди всмукателя има едно с образно сифонче, което е дюкме с масло .От щеката също подухва и омаслява а акордеца ми е след ремонт нови сегменти,, нови биелни лагери, гарнитури ,шлаифана глава ,гумички разработван е правилно и сега..мъка.....дайте предположение какво се е сговнило, долял съм и към литър за10 000 км след ремонта!

Клоега,мотора ти е за ремонт.Аз продавам акорд на части с мотор 1.8и,ако си навит може да спазарим целия мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да е за ремонт заради 1л. масалце - едва ли... :D

едмундо, карай още 10к км. така и ако няма подобрение ще го мислим... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес покрай делкото отворих и въздушния филтър..................реве ми се...целия въздухопровод е пълен с масълце а точно преди всмукателя има едно с образно сифонче, което е дюкме с масло .От щеката също подухва и омаслява а акордеца ми е след ремонт нови сегменти,, нови биелни лагери, гарнитури ,шлаифана глава ,гумички разработван е правилно и сега..мъка.....дайте предположение какво се е сговнило, долял съм и към литър за10 000 км след ремонта!

Смени си гарнитурата на главата ... :D :D :P А сега сериозно... Провери си вентилацията на картерните газове....По принцип, точно тя като се запуши, започва да качва маслото във въздушният филтър...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей изядохте ме с тая гарнитура бре. :angry: , смених масълцето ,турих му Селения 10/40 и смятам да послушам Sebulba, газ още 10 хил и ще видим, но знаете ли кое е най-странното, в тоя"сифон" една с образна кривка малко преди всмукателя предишния тъпанар бе натъпкал ............кво .ИЗОЛАЦИЯ от полипропиленова тръба.Явно идеята е била при задържане на масълце там то да попива и да не се стича към филтъра , да ама тоя сифон вече бе препълнен и масълцето тръгна към филтъра , като го свалих и почистих си личеше че тва е стара помия събирана доста време...и сякаш след почистването понамаля и дхането от щеката...така че засега гааааз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той, точно тоя сифон (както го наричаш ) ти е за вентилацията на картерните газове... :angry: Щом си му махнал импровизираната тапа, вече не трябва да имаш ядове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и такива семеринги се намират ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E откъде се намират ако не е тайна * селенията май не е за наште коли-сложих в началото и увеличи шума и почна па малко до го гори= След смяна с Мобил със същите характеристики нещата се оправиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...