Jump to content
_HAKERA_

H.i.m. от къде?

Recommended Posts

Здравейте,от къде мога да си изтегля honda interface module?Търсих в дата.бг, замунда, торентс.ру, но няма и няма :PИначе си намерих буксата :P т.е те са 2 букси, едната с 2 кабелчета, а друга с 3.и някъде из нея ли ще е описано, че буксата с 2-те жички се дава на късо, изважда сенякой от предпазителите и вече по някакъв начин по 3-те жички се прави диагностикаили това от някъде другаде трябва да го прочета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти имаш ли ХИМ???Ако да менте ли е?HIM-на на ХОНДА :)http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1811204Honda HIM - HDS 2.016.011 Dec2008 and ver.6.14.04 ECU Rewrite 22.10.2008

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.011.010 :) Неразбрах за какво му е на колегата но, с оригинален хим стават страшни сакатлъци. Представям си с някакъв как ще е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ни светни какви сакатлъци стават ако не го ползва маймуна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е дълго за писане. Освен това аз съм си маймуна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е дълго за писане. Освен това аз съм си маймуна :)

Работил съм с ВАГ-КОМ и нищо не съм объркал. незнам какво толкова можеш да объркаш на хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за постовете.Първото не виждам от къде да го сваля. Има само инфо.От торентс.ру може би ще стане, но при коментарите има постнато това:http://rapidshare.com/files/233960862/HDS_...6.011.part1.rarhttp://rapidshare.com/files/233938704/HDS_...6.011.part2.rarс парола Alex789987 ако някой се интересува :angry:Обаче това е около 250мб, а от торента е около 900....Не знам къде е разликата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде мога да прочета (като човека, който ми прави преди диагностика), че се изважда един от предпазителите, че 2-пиновата букса се окъсява, а по друга се извършвадиагностика???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде мога да прочета (като човека, който ми прави преди диагностика), че се изважда един от предпазителите, че 2-пиновата букса се окъсява, а по друга се извършвадиагностика???

В сервизната книжка си ги чети тези работи.Не може да не работи паролата. Прочети мненията отдоло. Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под сервизна книжка предполагам разбираш тази голямата (дебелата)?Никъде в нея не видях такова нещо. А в аутодатата даже пише, че по тази букса (с 2 и с 3 пина) се прави една диагностика, а някъде около предпазителите вече има 16 пинова (която така и не видях) по която се диагностицират други неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ще ползвам темата на колегата, но имам питане към тези, дето имат HIM: успявали ли сте да се конектнете и прочетете акорд-англичанка с 5 пинова букса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам само за какво ви е софтуера, като нямате интерфейса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

софтуера го имам, интерфейса лесно ще го направя, ама не знам как да го закача :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хакера- дай да видим и ние схемата по-която ще правиш интерфейса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е !Хайде де човек ако имаш схема сподели я

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...