Jump to content
peposhi

Смяна крушка в централна конзола при Hr-v

Recommended Posts

Ето малко инфо за тези, които имат нерви да се занимават със сменяне на крушки...

 

 

Това всъщност е сглобяването. За разглобяването - следвайте обратния ред :dunno:

 

1. Eй заради тая малка крушка си изподрах ръцете:

Публикувано изображение

Има две такива, монтирани в гнездо, което се завърта за да се извади и смени крушката.

 

2. Поставя се обратно рамката с радиото и часовника. Една скоба - отдавна исках да разменя мястото им. Предпочитам радиото да е от горе...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Зелената букса е за климатика, сивата за аварийни светлини, червената за нагревателя на задното стъкло. Има и една малка черничка, за часовника, но тя вече е монтирана. За невежите, като мен, ако ви се налага да карате колата при положение, че сте разглобили тези части, задължително трябва да закачите буксата за аварийни свелини към бутона иначе няма да имате мигачи. Без климатик и нагревателчето се живее, ама без индикатори - стават бели...

 

3. Поставяте панелът, който покрива централната конзола. Маха се и се слага много лесно, като за целта трябва внимателно да го издърпвате, почвайки отдолу, под часовника, и продължавате отсрани и нагоре. Щифтовете са 2 отдолу, 2х2 отстрани и 4 отгоре

 

Публикувано изображение

 

и се получава товаааа

 

Публикувано изображение

 

Ще се радвам да свърши работа на някого

 

На мен ми е готино, щот` пак си намерих играчка :mellow:

Редактирано от peposhi
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...