Jump to content
Guest Ombre

Писна ми

Recommended Posts

Guest Ombre

Поемам риска да си навлека гнева на повечето от вас,но искам да споделя с васважни детайли за форума. :dry: ПИСНА МИ.НЕ САМО НА МЕН.Когато решихме да правим наш си форум (на една от срещите се реши)идеите валяха като дъжд,обратно пропорционално на действията. :) Когато искахме да си направим стикери-същото беше.(И за старите и за новите стикери)Май-много от далече почнах да обяснявам,но мисълта ми е че вече ми омръзна.Не искам да обидя никого(никого и няма да визирам в това си писание),но ми се ще да кажа какво не ми харесва в нашия клуб. :huh: Превърнахме форума в детска градина.Срещите понякога също.Всеки си има претенциите и идеите,но трябва и да се потрудим малко.Винаги когато се съберем говорим кой с какво може да е полезен за просперитета на клуба.На обещания се наслушах. :);) Не искам да комерсиализирам нещата,но тези които идват на срещите знаят че имаме импровизирана каса(от нея се плащат разноските за стикери и за домейна).ДА АМА НЕ. :D Не ни тежи финансово на мен и на още 2-3ма това.Кофти ми е че не срещам подкрепа.Елементарен пример ще ви дам:Почти винаги на срещите не стигат събраните пари да се плати сметката в заведението.Как мислите че става?Ами много просто-има паразити.Може би не съм аз човека дето трябва да го каже( WWW.HONDABG.COM съм го платил САМ)но имам определени права.Бъдете по-сериозни.Правим си го за нас. :D:D За форума специално искам да поясня че елементарното и непристойно държание няма и не бива да се толерира. ;):dry: Администратора и модератора сме ги избирали НИЕ и ще се съобразяваме с тях.Всяка тяхна постъпка във форума е съгласувана с мен и другите които имат желание този клуб да съществува и да е на ниво.Нека не правим от форума чат и поле за безумни спорове.Помагайте.Който не иска поне да не пречи. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Можеби.....ако беше НАЗОВАЛ точните субекти поименно, т.е. беше по-точен и БЕЗ задръжки, че можеш да обидиш някой с изказванията си....щеше да е по-добре :huh::dry: Поне тези "господа" да си знаят и ТВОЕТО собствено мнение за ТЯХ самите и да си вземат наистина ПОУКА от цялата ситуация !!! Защото истината боли когато е казана "директно" в лицето, но понякога се НАЛАГА тя да бъде казана :)!!! Както се казва: "право куме в очи" !!!Какти Ти сам каза Тук НЕ Е детска градина да се лигавим и да се преструваме че всичко е наред (а то НЕ Е :dry: ) - трябва всичко да е точно, ясно и изяснено ! Който е ПИЧ - ще се разбере от приказка !!! Който се засегне, приеме го на вътре и НЕ поиска да промени нещо в себе си - да "лови гората" !!!;) "Малко" грубо звучи, но това е положението !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И аз това си мисля , че по-добре кажи директно кои са че да знаем , ако сам един от тях :dry: Щото действително аз не знаех да има каса и сичко това което изреди Омбре . Затова казвайте ако трябват някви средства , аз обещавам че с квото мога ще помогна :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

На мен лично никой не ми е казвал за КАСА за плащане на домейн-а. :dry: Не казвам, че няма да отделя пари - ЩЕ ГО НАПРАВЯ - Омбре, каже сумата, която всеки от нас трябва да плати !!! Аз също съм ТВЪРДО ПРОТИВ детските изяви, заяждания, и всякакви простотий от този род. Все пак, мисля (от време на време и това ми се одава :huh: ), че тук ни е събрала една обща идея - МАРКАТА ХОНДА - а не глезотий и т.н. Ваше право да изтриете поста ми или да отправите своите критики. На среща не съм идвал, защото ме възпират хиляди неща. :dry::) надявам се скоро да се видим.АЗ ПОДКРЕПЯМ АДХ И ВИКТОР, мисля, че момчетата си вършат работата. Така, че Омбре, чакам па л.с. номер на банкова сметка или дебитна карта, 3 имена и цена. Аз стикер нямам, но нямам нищо против да отделя малко парички за касата на клуба, защото се имам за един от вас. Ако не е така - кажете да не се залъгвам. !!! Това е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аз подкрепям напълно Омбрето!Да ви кажа за малкото пъти в които съм оставал след срещите (5-6 пъти), на пример в ХХл, наистина се е случвало на масата, която съм бил да не достигат събраните пари за сметката! Тъпо е! Зо последната среща не знам, но за по-миналата на която бях , така стана и си додадъхме аз и сие! Е дали от сервитьорката или ПАРАЗИТ не е ясно! Та по повод импровизираната каса също! Аз след като прочетох това, което е написъл Омбрето се чувствам като пълен ПАРАЗИТ! Незнам за повечето от вас , но аз не съм допринесъл с нищо за този клуб! Мисля да се включа с квото мога!И аз мисля, че ако конкретизира Омбрето, кои има точно в предвид няма нищо лошо!Аз по този начин написано , си влизам в това число директно! Имам в предвид касата! Въпреки , че попитах веднъж отдавна имали каса или не ! Никой не ми каза!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Подкрепям Омбре,

 

доста неприятно предполагам се е почувствал това си е кофти номер

 

Ако има съмнения за някой такъв казвайте го (аз помня че съм си платил сметката (бира и задушени картофи = 4 лв. а аз дадох 2 :huh: ) ако греша поправяйте ме).

 

За касата незнаех. На никоя от срещите на които съм бил ( 1 :dry: )не съм чул за нея, даже като попитах за цената на стикера не ми казаха кво дължа ама и той пича немаше възможност да ми каже щото го атакуваха и други за стикери

 

Омбре утре като дойда при теб ще си внеса лепатата, ако е в теб касата

P.S. шегувам се, 4лв. си дадох за сметката :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum
Отговорено (Редактирано)

Подкрепям те Омбре и съм съгласен.Кофти става, когато някой си тръгне по-рано, а другите оправят сметката. Знам от личен опит, че никога не излиза, за това оставям по левче или там отгоре. Но така казано, почвам да се замислям, платих ли си сметката, точно ли платих, всичко ли сметнах..... Ако съм аз, казвай директно и си плащам, че почнах да се съмнявам. Съжалявам ако съм аз.За това най-добре занапред така да правим - някой като реши да става, викаме сметката оправяме, а другите ако искат още нещо - отделно да си го плащат. Защото така един дал пари друг забравил, пък и сервитьорките често си надписват - като ги няма всички няма как да кажеш "това не сме го поръчвали"За касата, трябва да има някакъв "членски внос" който да се знае от всички - който иска да плаща, няма как да е задължителен. Но не бива един да поема тежестта, лепенки, domain-а и той си има годишната такса.Омбре дай кажи конкретно, да не се чувстваме паразити, големи хора сме да се циганим за жълти стотинки.П.П. Пак прочетох мнението на Омбре, вярно всички се хванахме на примера за сметката във заведението, а идеята (май) е друга. Омбре най-добре кажи какво имаш на предвид?Сега ясно е, че на теб примерно не ти е интересно да четеш коя кола повече върви, но това е неизбежно, все пак такива са ни интересите, това си пишем. Понякога се разводняват темите, но не мисля, че е проблем това (казваш детска градина) - за мен примерно това е място за отмора, за надъхване, да си кажа нещо, да споделя какво съм направил и т.н. Това за теб може да е детска градина, не знам. От друга страна, кофти ми е да ти го кажа, но пък никой не е длъжен да чете ВСИЧКО и да си губи времето ако бърза - мисля си, че от пръв поглед става ясно кое е "същината" и кое е общи приказки - няма как в тема с 3 страници мнения да има нещо важно след 5-6 мнение.Според мен поставянето на твърде много ограничения, правила и задължения убива ентусиазма. Съгласен съм някои хора се изпускат, тръгват обиди и нападки. Но за това са 'шефовете' - тихо и незабележимо се трият мненията на провинилите се, после се трият и евентуалните им недоволства, и добрият тон се запазва. Бил съм модератор за малко и съм горе-долу наясно.Пак казвам, допълнителните 'идеи' може да се обърнат против нас, да ни направят затворено общество и феновете да ни избягват. А не това е идеята.Пример: ще си организираме лятна среща някъде. Обявява се, че на дадена среща ще се събират пари за организацията - всеки ще намери начин ако не дойде поне парите да прати.И ако 2-3 пъти годишно събираме по някаква малка такса, ще има буферни пари.... както Омбрето каза, идеи много...

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Здрявейте момчета, Аз съм от скоро в форума и с повечето от вас не се познаваме, какжи са тези стикери и тнт. даите малко инфо, то за домеина е ясно ама мислех че имате поне членски внос, пратете мина меила сметка и номер сте се включа с някои лев, а ако ме поканите на някоя среща може да доида да се видим.меила ми е petkov_petyo@абв.бг и омбре номера ми е 0887130377 ако с нещо мога да помогна абади ми се . Петьо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

мдаа, много неприятна тема наистина ! аз приемам че със заяждането си с парадокса съм допринесъл за това Омбре да се възмути ! занапред обещавам наи-тържествено да си трая дори когато ( ако ) не съм съгласен или смятам че някой се поизхвърля !а колкото до сметките- това е загубена работа ! няма оправия-и аз съм си патил затова вече си подбирам хората с които сядам на едан маса , колкото и да звучи грубо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre
Отговорено (Редактирано)

Пак прочетох мнението на Омбре, вярно всички се хванахме на примера за сметката във заведението, а идеята (май) е друга. Омбре най-добре кажи какво имаш на предвид?

Наистина идеята е друга.Не става въпрос за пари.Нито да има членски внос.Отношението ме дразни.А касата се пълни за сега от рестото в заведвнието(така го решихме).Исках да подчертая че всеки може по нещо да направи.Няма сега да пиша благодарности ,но ето как стойат нещата.Искахте да съм конкретен.Ето:Kicho-регна и запази домейна,напечата и първите стикери :huh: Victor-се нагърби с задачата да е администратор и да качи сайта на добро място :) АDH-модератор и наша безценна енциклопедия ;) Калин-дизайн на новите стикери и техния печат ;) GKB-специални заслуги за сайта като цяло :dry: TYPE-R-пиe бира на срещите :dry: Дано не съм пропуснал някой. Редактирано от TYPE-R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

Омбре,кофти ми е че трябваше да го почета за да го зягрея,а не се сетих по-рано.вчера на масата чух нещо за някаква каса,но си мислех че си правите някакъв базик.Изясни ни моля те за какво точно става дума.Не съм запознат и с въпросните идеи,които били толкова много та съвсем съм на тъмно.Кажи с какво трябва да вземем участие и ние.Не искам да получавам на готово.Дай да помагам с нещо.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

хехехехехехе - аз няма да идвам с по-дълга пола от 40 см - :D не че го правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Момчета, дайте да си говорим конкретно по въпроса а? Омбре - извини ме за фамилярниченето но незнам как да те наричам :D - кажи да речем 5 кинта никого няма да замъкнат.Мисля, че всички знаем колко струва един домейн, колко сили изисква един форум, и колко време е нужно да натрупаш знания и т.н. За това мисля, че и останалите не бива да се държим като търтеи, а да помагаме на момчетата. НЕ ДА ИМ ПРЕЧИМЕ!!! Той ще се сети за кого говоря. Нямам право да назовавам имена, защото съм от скоро с вас, не ви познавам лично (с изключение на АДХ). Та нека си запазим добрия тон, приятелското отношение един към друг и да СИ ПОМАГАМЕ !!! Мисля, че трябва да се пусне нова тема с анкетка за и против членски внос. Какъвно и да Е!!! Не може 5-6 човека да ни носят всички на гърба си !!!А на който не му изнася - в лявото платно - попътен му вятър и всичко му НАЙ-РОЗОВО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

да наистина когато трябва да се направи нещо такова си е нужна организация . Вярвам 4е нещата ще се развият и клуба ще прави много пове4е от пе4атането на стикери.Страхотно е 4е се събирате на бира / на мен това страхотно ми липсва /. Ако имах възможност щях да присъствам ама това със сметките е много кофти.От все сърце се надявам нещата да се развият и клуба да стане една силна организация със сериозни 4ленове .Тук на мястото където живея клубовете са много силни / по всякакви параграфи / и това много допада на държавата,хората се 4увстват полезни и отделят пари и скъпоценно време.Много 4есто притежават сгради ,заведения ,даже и телевизонни предавания.Много от тях си правят гаражи и ги използват както за бизнес така и за ли4ните им коли.А повярвайте по някога и в северна америка е трудно да се намери оригинална 4аст на добра цена или ка4ествен труд на за >малко пари> :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Аз след като прочетох това, което е написъл Омбрето се чувствам като пълен ПАРАЗИТ!

Ми ПАРАЗИТ си деба - кат си се лепнал за този Сивик и само му пийваш кръвчицата :-РРРРПоне една боя му подари - инак това с края на масларката ме изкефи !ПП: Сега сериозно - това със сметките е криво. И няма оправия - не виждам как ще стане, за съжаление :-( Инак за останалото - предлагам една минимална ГОДИШНА такса във вид на членски внос, която да покрива разходи по хостинг, стикери и други подобни. Едва ли някой ще е против. Евентуално бихме могли да направим таксата малко по-голяма но за сметка на това срещу нея членовете да получат клубна тениска/шапка/суичър. Какво мислите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

jamie @ Mar 30 2004, 09:03 AM :ПП: Сега сериозно - това със сметките е криво. И няма оправия - не виждам как ще стане, за съжаление :-( Инак за останалото - предлагам една минимална ГОДИШНА такса във вид на членски внос, която да покрива разходи по хостинг, стикери и други подобни. Едва ли някой ще е против. Евентуално бихме могли да направим таксата малко по-голяма но за сметка на това срещу нея членовете да получат клубна тениска/шапка/суичър. Какво мислите ?

jamie : аз съм съгласен с теб, така, че друзя Виктор и АДХ - пускайте анкета - за да видим кой е за и кой против членския внос !!! Мисля, че трябва да има (ха пак ми се удаде мисленето ;) ) аз бих плащал !!! Не може да смучеме непрекъснато като кърлежи и нищо да не даваме !!!:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Здравейтемако късно видях темата на Омбре!Значи съгласен съм с всичко написано от него!!!предлагам ви следната схема и организация:1. Трябва да видим и да се разберем защо по дяволите ни е клуба2. Кои с какво може да помогне3. Какви дивиденти можем да получим от клуба!4. паричните въпроси на клуба ПРЕДЛОЖЕНИЯ1. всеки които е член на клуба да плаща годишна такса - чрез тази такса да се оформи каса и в зависимост от постъпленията да се правят неща като: стикери, фанелки, полари и т.н. 2. всеки които е официален член на клуба да се опита да направи нещо за общите облаги - отстъпки за части, автомивки, ремонти и т.н. Пример - аз оспях да издеиствам някакви отстъпки за частите на канекс (www.kanex.bg) но искам 1 човек да се занимава с това и по този начин да е ясно какво и как (с Омбрето сме говорили по въпроса)3. Даите да разнообразим срещите - всеки път са абсолютно еднотипни, а трябва да се занимаваме с полезна дейност!!!!!! ниама смисъл да гледаме под капаците на едни и същи коли! всеки път!!!! Ходене извън софия, благотворителна дейност и т.н ....4. даите да се стегнем и да си направим сайта! аз по принцип мога да се завана, ама съм луднал от работа :D в първия момент в които се поосвободя - ще помагам!5. даите да организираме по някъкъв начин състав от 5 човека примерно, които да систематизират нещата и да управляват клуба иначе е пълен хаос. Тези хора да отговарят и т.н. 6. устав!!!!! много е тъпо да се записваме в списъци за полари и после да се отказваме ..... за тва в устъва трябва да има наказания!!!!7. до виктор!!! може ли да имаме затворени теми във форума така че да ги гледаме определен кръг от хора (да кажем управителния орган на клуба) и там скрито да се дискутират теми и само част от доказаните усери да гледат и пошат!викам даже да отворим нова тема по въпроса!!!!за сега толкова, че имам много работа и ще ме убият клиентите :P+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Здравейтемако късно видях темата на Омбре!Значи съгласен съм с всичко написано от него:Dпредлагам ви следната схема и организация:1. Трябва да видим и да се разберем защо по дяволите ни е клуба2. Кои с какво може да помогне3. Какви дивиденти можем да получим от клуба!4. паричните въпроси на клуба ПРЕДЛОЖЕНИЯ1. всеки които е член на клуба да плаща годишна такса - чрез тази такса да се оформи каса и в зависимост от постъпленията да се правят неща като: стикери, фанелки, полари и т.н. 2. всеки които е официален член на клуба да се опита да направи нещо за общите облаги - отстъпки за части, автомивки, ремонти и т.н. Пример - аз оспях да издеиствам някакви отстъпки за частите на канекс (www.kanex.bg) но искам 1 човек да се занимава с това и по този начин да е ясно какво и как (с Омбрето сме говорили по въпроса)3. Даите да разнообразим срещите - всеки път са абсолютно еднотипни, а трябва да се занимаваме с полезна дейност:P!!! ниама смисъл да гледаме под капаците на едни и същи коли! всеки път;)! Ходене извън софия, благотворителна дейност и т.н ....4. даите да се стегнем и да си направим сайта! аз по принцип мога да се завана, ама съм луднал от работа :P в първия момент в които се поосвободя - ще помагам!5. даите да организираме по някъкъв начин състав от 5 човека примерно, които да систематизират нещата и да управляват клуба иначе е пълен хаос. Тези хора да отговарят и т.н. 6. устав:P!! много е тъпо да се записваме в списъци за полари и после да се отказваме ..... за тва в устъва трябва да има наказания:P!7. до виктор;) може ли да имаме затворени теми във форума така че да ги гледаме определен кръг от хора (да кажем управителния орган на клуба) и там скрито да се дискутират теми и само част от доказаните усери да гледат и пошат!викам даже да отворим нова тема по въпроса;)!за сега толкова, че имам много работа и ще ме убият клиентите ;)+

Ок ок ама ПО_ЛЕКО !какви ти наказания, спокойно - всичко си е на доброволен принцип, а и поларите доколкото знам накрая не са стигнали за всички желаещи ? ;-)Инак на всеослушание - аз също имам начин да раздам членски карти за отстъпки (5-10%) на консумативи и части - картите вече са у мен. безплатни са - естествено.ПП: За устави и т.н. - абе няма лошо ама нещата ще се сговнят - още не сме узряли за това. Имам поглед върху клуб ПЕЖО - там става скандал след скандал просто защото те си усложниха организацията излишно по този начин. Иначе за срещите - прав си ! Може да се организират по-различно - защо например не променим мястото вече ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Zdraveite Mom4eta i momi4eta /tyj kato ne i poznavam vsi4ki :D/.Az sym ot skoro v kluba i nyakoi ne6ta naistina ne sa mi yasni:1. Tova 4e sym registriran i moga dsa izpolzvam tozi forum pravi li me 4len na kluba?2. Absolutno sym ZA, 4e tryabva da ima 4lenski vnos.3. Kakvi sa tezi stikeri? - Za 4lenstvoto v kluba li se izpolzvat ili prosto ei taka :PAko me svetnete 6te sym vi mnogo blagodaren ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Martinez Публикувано на Mar 30 2004, 11:15 AM 1. Tova 4e sym registriran i moga dsa izpolzvam tozi forum pravi li me 4len na kluba?

И аз това питам ????????????????? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blagoy

Аз съм нов в клуба, но съм съгласен с Омбре по този въпрос. Трябва да се създаде организяция. Трябва да изберем трима четирима от нас, които да отговарят за клубните дела и да представляват клуба, а останалите да помагат с каквото могат. До момента не знаех че е имало "импровизирана" членска каса, но напълно подкрепям идеята за създаване на напълно реална членкска каса. Могат да се направят и членски карти и т.н. като за начало обаче смятам че трябва да помислим за една среща и то тя да бъде възможно най-многобройна, на която да се обсъди идеята и да започнем да работим по организацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

нямам време тези дни да пиша и чета, но съм съгласен с всяко решение по въпроса! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Zdraveite Mom4eta i momi4eta /tyj kato ne i poznavam vsi4ki :D/.Az sym ot skoro v kluba i nyakoi ne6ta naistina ne sa mi yasni:1. Tova 4e sym registriran i moga dsa izpolzvam tozi forum pravi li me 4len na kluba?2. Absolutno sym ZA, 4e tryabva da ima 4lenski vnos.3. Kakvi sa tezi stikeri? - Za 4lenstvoto v kluba li se izpolzvat ili prosto ei taka :PAko me svetnete 6te sym vi mnogo blagodaren ;)

1. Да.2. Радвам се !3. За момента са просто за да се отличаваме, но се надявам да вложим и повече в тях :-)))ПП: Нека само не се оплитаме в бюрократщини - анархията е лоша но също така лошо е да загубим клубния дух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

1. Tova 4e sym registriran i moga dsa izpolzvam tozi forum pravi li me 4len na kluba?

Отговорът е "ДА" ! Защото реално погледнато - за сега тази скромна "Хонда общност" (ако може така да се наречем :P ) има само ФОРУМ в интернет пространството - ТОВА Е за сега !!! НЯМА официално регистриран КЛУБ, така че....който се регистрира във форума има пълното право да се нарича "член на Хонда общността" примерно ;)

 

А иначе - НАПЪЛНО съм съгласен с "gkb" - трябва да се разнообразят тези срещи или поне мястото на сбирките. :P:D

 

Относно стикерите:

Публикувано изображение

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Аз смятам че трябва да има някакви наказания!иначе ще го обарнем на ... детска градина!както триабва да се пише на кирилица, така и другите правила трябва да се изпълняват!просто трябва да си ги създадемаз мисля че клуба мойе да се състои от 2 групи хораофицялни членове - плащат си членски внос и т.н. и не офицялани (новите членове)!когато от членуването в клуба има облаги - тогава повече хора ще стават официални членове!а като имаме повече членове - повече пари за популяризирането на ХОНДА! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами за наказанията хубаво , ама мисля че хората които могат да се наказват са тези които са вече не от месец два или по-малко в клуба.Щото все пак като влезнеш не са ти написани правилата и не знаеш какво може да праиш и какво не :P А ако има наказания за какво ще са??? :D Че си се псувал с някой,че се държиш грубо с друг ??? ;) Трябва първо да се регламентират нещата мисля :P А за членската вноска твърдо да , ако ще е клуб нека тогава да бъде.Сега аз съм от малко време в клуба и не знам от колко време е създаден в дир.бг , но си мисля че трябва да се развиват нещата нанякъде,ако нещо не се равива то деградира :P .Затова ми хрумна една идея която може да разгледаме.Примерно за всеки град да си има един отговорник на клуба , който да бъде наясно с нещата , какво кога ще има и т.н.Абе просто да има отговорност някаква.То е ясно че центъра на клуба ще бъде в София и там няма да е един а ще са няколко отговорните.Но пак да не забравяме че трябва и да се регламентира как ще се избират тези отговорници.Може да се направят ако искате от всеки който има идея как точки по които да бъдат приемани отоговорниците и т.н. :P Нека мислем,отдава ни се малко , но като мислят няколко хора може и да измислим нещо ;) , но може и нищо да не измислим ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

Съгласен с всяко решение по въпроса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

И аз съм сагласен с всяко решение.Трябва да има ясно регламентирани правила намример да се пиши само на кририлица да не се използват псувни и други нецензорни изрази.Също мисля че трябва да се направи една национална среща която да е на удобно място за колкото се можи повече фенове на любимата ни марка.Мисля че е нужно да има годишен членски внос които да покрива разходите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Аз пак даже НАСТОЯВАМ за Членски Внос, Това ще РАЗКАРА доста пишман Хондаджии :D:P , пак и без ПАРА клуба не може да се развива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

И аз съм сагласен със всяко решение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Аз пак даже НАСТОЯВАМ за Членски Внос, Това ще РАЗКАРА доста пишман Хондаджии :P;) , пак и без ПАРА клуба не може да се развива.

BOGIE : нямаш идея колко си прав !!! На едно мнение сме :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE
Отговорено (Редактирано)

Ама верно не е ли така, без пара нищо не става.Аз не сам някои (Само скромен ФЕН на Хонда), но мисля че ако на някои не му изнася да плаща членски внос, да скача в един Голф и ПЪТЯ.

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

да скача в един Голф и ПЪТЯ.

...или да продължава да ДРИФТВА :):):) с Московеца на баща си :D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Ама верно не е ли така, без пара нищо не става.Аз не сам някои (Само скромен ФЕН на Хонда), но мисля че ако на някои не му изнася да плаща членски внос, да скача в един Голф и ПЪТЯ.

Не съм съгласен, според мен членският внос трябва да е доброволен -- не можем да накараме всички, които пишат (камо ли само четат) във форума да плащат. Какво, ще им режем account-ите на неплатилите ли? Едва лиСпоред мен е по-идейно да има една минимална такса, 5лв годишно, за поддръжката на форума (и бъдещият сайт) и да има и друга такса, 20-30лв, колкото се реши, и 50 да е, която да включва и екстри там каквито се измислят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Ама верно не е ли така, без пара нищо не става.Аз не сам някои (Само скромен ФЕН на Хонда), но мисля че ако на някои не му изнася да плаща членски внос, да скача в един Голф и ПЪТЯ.

Не съм съгласен, според мен членският внос трябва да е доброволен -- не можем да накараме всички, които пишат (камо ли само четат) във форума да плащат. Какво, ще им режем account-ите на неплатилите ли? Едва лиСпоред мен е по-идейно да има една минимална такса, 5лв годишно, за поддръжката на форума (и бъдещият сайт) и да има и друга такса, 20-30лв, колкото се реши, и 50 да е, която да включва и екстри там каквито се измислят
Съгласен съм с Магнум. Не можем да накараме всеки , който 4ете този форум / регистриран или не / да плаща. По-добре е да се измислят някакви екстри за теси които плащат. Например:Достъп до някои теми и части от форума, които няма да са достъпни за не-членовете; Отличителни 'стикери';Дори тишърти и шапки ако искаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Аз нямах впредвид Форума, мойта мисъл беше за клуба и срещите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

...или да продължава да ДРИФТВА :):):D с Московеца на баща си :P;);)

АДХ, защо ли се сещам зо кого става въпрос ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами много просто , при чкленски вноски , заслуги към клуба и такива разни неща ще се измислят някакви възнаграждения :) Аз имам идея вече и ще я реализирам , пък по-нататък ще и мисим какво ще е . Но си мисля че трябва да се направи нещо , но и знам че това по Интернет няма да стане :) Просто сам се мъчел да се разбирам с хора по нет-а , не става . А и мисля че като сме на лице ще си проличи просто кои има интерес , на кои не му харесва и т.н. Щото темата може да доведе пак до спор между членовете , а никои не иска това мисля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Просто сам се мъчел да се разбирам с хора по нет-а , не става .

Абсолютно си прав.Трябва да се обсъждат тези неща в пряк контакт.Кръгла маса или нещо такова. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

О'К до тук съм съгласен с всичко.Наистина трябва да има някакъв членски внос и ред за подръжка на клуба.Трябва да има развитие и на клуба - не може постоянно да има някакви безмислени "детски" спорове и spam-ване с въпроси и отговори.Лично аз почти всеки ден се стремя да чета темите във форума,но отговори давам рядко,защото за мен е от значение полезната информация,която от скоро време като че ли се позагуби. :) Наистина много сте прави - само по нета трудно може да се мотивират хората.Говоря основно за тези които не са от София и са по-надалеко.Почти е немислимо да се идва на срещите в София,особенно когато ти се налга да работиш през почивните дни.И кажете най-накрая къде и по коя сметка да се плаща за стикери и домейн.Така излиза че ние от провинцията едва ли не чакаме на готово и само се ушумуляваме.Аз имам от старите стикери на клуба,изпрати ми го Кичо,за което много му благодаря. :) Всеки труд се заплаща ,затова повтарям пак кажете къде и как може да се плаща.

Редактирано от str_8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...