Jump to content
MiRaCuLiX

фланци за сивик 5 ген

Recommended Posts

ами значи само това искам да попитам дали ще има някакви поражения ако задните гуми ги изкарам с 5 санта а предните с 3 .... джантите са с много голям борд лудницата ще стане просто да знам във какво се забърквам +-ове и -си ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да се забъркаш... с постояно опиращи гуми в калниците при неравности или дупки по пътя ... дори и без фланци ако джантите са ти примерно 9-ки.. Сподели какви са джантите и имаи предвид ако си с стоково окачване е меко и когато се качат 2ма и тея джанти са 15-ки или 16-ки и искачат доста при някоя дупка или неравности по пътя ще имаш главоболия. Иначе раздуваш калниците и си ти човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За газария само ли са ти тия фланци? Не е ли достатъчно стабилна без тях ?И аз преди си мислех да слагам фланци (уж да стои по-добре на пътя), но мойта Д13-ка не мърда в завоя ни отпред ни отзад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

натоварването на главините е неимоверно по-голямо, и то не по начина, по който е сметнато да става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи само това искам да попитам дали ще има някакви поражения ако задните гуми ги изкарам с 5 санта а предните с 3 .... джантите са с много голям борд лудницата ще стане просто да знам във какво се забърквам +-ове и -си ... :dry:

Kолегата Magnum в горния пост ти е отговорил правилно,аз се прикрепям с 2-рте раце към него ,много ско ро след монтажа ще хвърли лагерите повярваи ми,от личен опит ти го казвам,завода производител не напразно е написал с какъв размер гуми иджанти може да се кара на лявата колонка.С фланците изместваш м/у оснота разстояние и така се товарят лагерите по вече.Това е мое мнение но ти имаш право да си чупиш колата.Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...