Jump to content
ars3nal

Honda Accord 2.0 Tdi

Recommended Posts

Здравейте,орянтирал съм се към закопуването на Honda Accord 2.0 TDI 1996 година,ако може някой които притежава такъв автомобил да кажи няколко думи според него как е колицата мерси превдварително smile.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мерси,просто нямам достатачно време да се поровя да потарся подобна тебе,нали знаеш ние българите обичаме лесното,мерси отново много ми помогна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почетох из темата и общо зето ненаучих много от това което ме интересува,потърсих подобна тема ама неуспешно,може би не ме бива много с форумите :wub: Та ако някой има подобен автомобил да драсни 1-2 реда а също искам да попитам двигателя на аккорд Ролварски ли е ?

Редактирано от ars3nal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровърски е, да и е най-доброто им постижение за дизелов агрегат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам с такав мотор и мога да ти кажа че сам много доволен от двигателя.За 2г. съм му сменял само маслото и газ колкото може да варви а как го карам не е истина просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почетох из темата и общо зето ненаучих много от това което ме интересува,потърсих подобна тема ама неуспешно,може би не ме бива много с форумите :D Та ако някой има подобен автомобил да драсни 1-2 реда а също искам да попитам двигателя на аккорд Ролварски ли е ?

Уж си изчел темата, а питаш двигателя дали е от Ровър...Значи си чел тук-там... ;) Кажи конкретно какво точно те интересува, та да знаем какво да ти драснем...Също кажи от къде си, може и един тест драйв да ти уредим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, какъв цвят свети таблото на 5-та генерация акорд и стрелките светят ли нощем?В ю-тюб намерих такава където свети така

и така
Как свети сток автомобила? Редактирано от VaskoC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...