Jump to content
respawn

Идея за преден лип

Recommended Posts

Здравейте хондаджий! От известно време си мисля какъв зъб да сложа на предната броня, понеже седи доста недовършено а не ми се занимава тунинг брони и т.н. И въпросите стават няколко. Из нета съм търсил снимки на кончертота и някои имат зъб около 1,5-2см зъб но той е прекалено малък искам някаде около 3-пръста ,така че той отпада. На црх-2ген. има липове който съм виждал и са с задоволителна дължина ,но не зная дали ще пасне по бронята малко си приличат но не зная дали на дължини са еднакви ,също има Роувър мисля че беше 216 същото като кончертото но не зная тези модели дали имат зъб за броните. Ще съм благодарен ако имате фантазия или сте слагали зъб на конче да ми помогнете или предположили от кое от изброените ще стане или да дадете друга идея от някои друг модел кола ;)Благодаря :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от голф 3 става,аз съм с ровър 216 и му стои много добре,може да пробваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от голф 3 става,аз съм с ровър 216 и му стои много добре,може да пробваш

взех от голф 2 гти и идваше малък с около 10-15см..... но от тройка не съм се замислял. Дай една снимка да видя как стои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма ли да стане от сивик 4г ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дано се оправиш с липовете аз доста търсех докато преди седмица не си намерих от Е30 само, че ще трябва да го преработя малко защото идва малко къс от 2те страни на бронята, иначе отпред застава много яко и хондата ще стане много изродска като го направя ще пусна снимки, пробай от голф 3 един колега от форума на 6та ген май беше сложил такъв и му беше паснал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да би си паснало добре ... Сивика е с овални форми а Кончертото си е тухла и не зная дали ще пасне ... Ще съм ти благодарен ако ми измериш твоята броня като дължина да разбера дали са еднакви :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че има нещо общо със темата ти,просто да видиш как стои тесен нож от голф 3 рязан малко,че след като сложих пружините ми опираше.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, получило се е ,но за сивиците и црх-те има страшни jdm липове... а за кончерто нищо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сега я измерих, така предната броня на мойта 4та генерация е 2м и 2см като я меря в долния край дано съм ти помогнал :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сега я измерих, така предната броня на мойта 4та генерация е 2м и 2см като я меря в долния край дано съм ти помогнал ;)

Благодаря :D Мисля че 2см няма да ми помогнат в моя случаи, понеже оригиналния липсва и не знам как изглежда одоло се виждат разни кори и т.н. и супер грозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хондаджий! От известно време си мисля какъв зъб да сложа на предната броня, понеже седи доста недовършено а не ми се занимава тунинг брони и т.н. И въпросите стават няколко. Из нета съм търсил снимки на кончертота и някои имат зъб около 1,5-2см зъб но той е прекалено малък искам някаде около 3-пръста ,така че той отпада. На црх-2ген. има липове който съм виждал и са с задоволителна дължина ,но не зная дали ще пасне по бронята малко си приличат но не зная дали на дължини са еднакви ,също има Роувър мисля че беше 216 същото като кончертото но не зная тези модели дали имат зъб за броните. Ще съм благодарен ако имате фантазия или сте слагали зъб на конче да ми помогнете или предположили от кое от изброените ще стане или да дадете друга идея от някои друг модел кола :)Благодаря :)

Колега на моята 5 генерация хеч сам сложил от Рено клио 97-98 година с малко преправяне че е по тесен.Стои добре но има други плюсове това че е гумен и при препятствия се сгъва и след това се връща.Успех :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не се излагай с тоя лип от бързото голфу че щете отпишат от форума хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето кончерто е 4см.http://kytila.snimka.bg/automobiles/moite-...408329.14426893

самия зъб е 4 см и слиза доло до земята на толкова или си измерил цялата височина с захвашането и извивката отдоло ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги когато колата е в покои(загасена топла или на едно място работеща топла ) под капака става топло :)(логично..) :) каквото и да сложиш смукателя винаги ще е топъл отвсякаде отдава в движение нещатата са по различни :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето кончерто е 4см.http://kytila.snimka.bg/automobiles/moite-...408329.14426893

самия зъб е 4 см и слиза доло до земята на толкова или си измерил цялата височина с захвашането и извивката отдоло ?
Това е височината на зъба със захващането.Височина от земята до него е 18см.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето кончерто е 4см.http://kytila.snimka.bg/automobiles/moite-...408329.14426893

самия зъб е 4 см и слиза доло до земята на толкова или си измерил цялата височина с захвашането и извивката отдоло ?
Това е височината на зъба със захващането.Височина от земята до него е 18см.
Май неможем да се разберем ;) я дай скай на ЛС да ти обесня кое точно ме интересува :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...