Jump to content
majestic

проблем голем яде масло като не видяла

Recommended Posts

Какво да ви кажа значи взех гадния CRX всичко изрядно климатик, спортни седалки, ел. огледала, ел. стъкла, спортен филтър, генерация, ляти джанти, анти крило двигателя мърка само малко втора скорост ми се ебава мисля че маслото на скоростите е за смяна, а ве общо взето колата перфектна проверявам маслото то под минимума огледах за течове няма, викам си пък кво стояла е дълго време без да се кара възможно е отивам слагам FULL SITNTETIC и ръчка до кадето може само в червено след 2 седмици проверявам маслото пак под минимума. Споделете какво мислите. А и с какво масло е най-добре да се кара шибания CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е "шибан" , защо го купи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно,за това не е била карана доста време,защото е губила яко масло,колега разрови се из форума има доста изписано по тая тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шибаните ЦРХ-ове, а и всички останали по книжка им дават масло 10W-40 за нашия регион.Марка на маслото каквато ти е кеф - Кастрол, Мобил 1, Мотул, Моторекс и всякакви други...Ако ти го гори пак значи си за ремонт тя работата е ясна щом си сигурен,че няма течове.И теми за масла както писа колегата горе пълно във форума.Най-важно е да се сменя маслото навреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста километри е навъртяла колата...не е за пълна синтетика...както каза по-горе колежката, сложи и полусинтетика. Аз и на моята да и сипя пълна...и ще отвори устата. Успех...и не ти е виновна колата... Май и твоят крак е доста тежък :huh:

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...