Jump to content
petyopopov

Гумички на клапани на D16a6

Recommended Posts

Колеги,знае ли някой,при смяна на гумички на клапани трябва ли да се сваля главата на D16A6,и колко струват,долу-горе! И каква е хлабината на клапаните?А,и още нещо-Шатъла има ли друг горивен филтър,освен този при двигателя,и ако има-къде е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ако намериш някой факир да ги смени без да сваля главата може и да стане. 2. само един е (като изключим чорапчето при бензиновата помпа)3. смукателни - 0.20изпускателни - 0.25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм явно факир на гумичките. Мойте си ги смених без да свалям главата. Просто трябва да се знае какво правиш и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Terorista/дано не го хващат антитерористите/,но сега по-сериозно-трябва,или не трябва да се сваля главата заради гумичките на клапаните,и как става? Мотора е D16A6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предложих ти съвсем приятелски - да беше дошъл снощи при нас, щяхме всичко да ти обясним, едно от момчетата дори има собствен сервиз за глави, можеш направо да свалиш главата и да му я занесеш, редовната операция е смяна гумички + препасване клапани + шлайф + реглаж, обикновено е около 80-тина лв, но тогава главно бяха опели, фолксвагени и такива котори, когато аз бях на работа ... за хонда предполагам че ще е съвсееем малко по-скъпичко, защото гумичките са по-скъпи. Ако искаш се обади на момчето и го попитай - 0885/70-76-55, това му е номера, търси Митака - кажи му че Ники Калмара те е насочил към него и след това си задай въпроса. :rolleyes:п.п. Ако си си закупил гумички от някъде можеш направо да му ги занесеш с главата, така дори ще ти излезне още по-евтина манипулацията. :cool:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...