Jump to content
egoistichno

Хонда ЦРХ

Recommended Posts

Здравейте! Току що се регистрирах във форума за да задам един много важен за мен въпрос - Коя кола да избера? До скоро карах едно Ауди 80 1989-та 1.8с 90к.с. искам да си взема малко по-бърза колица и понеже много ми харесват хондите се замислям за точно такава. След много мислене и разглеждане из мобилето общо взето се спрях на няколко марки и модела, а именно - Хонда ЦРХ до 1992; Сивик около 1995-6-та; Рено 19 1.8 16в 136к.с. или Голф KR. Не разполагам с много пари (около 3500) така че може ли да ми помогнете. Приемам и други предложения за колици. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш бърза колица за тези пари скачай в ЦРХ - а .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за ЦРХ-а, бягай от него ренде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички тия коли които си изброил няма по бърза и икономична кола от ЦРХ-а за тези пари .Мисля че нямаш избор , трябва просто да вземеш един читав ЦРХ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса е мания :);) п.п. Това рено защо го слагаш въобще ?? :) за тези пари и тая година вървящ Сивик няма как да си намериш. А КР уж вървели добре ама на живо още не съм виждал.п.п.п. За тези пари добре вървящ Сивик само 4 генерация (до 91-ва г.). Под "добре вървящ " имам предвит че вървят доста повече от по горните генерации.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами съветвам те качи се на хубав рекс,и виж за кво става въпрос и тогава реши:)))Успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ е най добре, но щом си се спрял(замислил по ред причини)... Сивик около 1995-6-та е твоята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме всички за Хондата :) Реното е голяма лъмя в разхода ,пък и не върви чак толкоз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ-са е твоита кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ги тея Рексове, зимай Реното :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса е мания

Рената - скъпа подръжка, капризни двигатели и задно окачване

Голфа- комерсиална "БЕГАЧКА"

Сивик за тези пари - не че не е невъзможно да си намериш д16з6

Абе скачай на CRX само това щи кажа :P:):P :P

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка от изброените коли рекса е супер вариант но да не ме нападнат колегите и КР-ра не е за подценяване един приятел си купи такъв преди седмица даже ми го даде и наравих 2 дръпки с него мога да кажа, че машината си заслужаваше парите взе я за 3700лв но помисли си добре и си вземи това което те кефи за мен рекса е мания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) едно ЦРХ-че за тия пари ще намериш,поне е уникален автомобил.имах такъв,мн.добре вървеше ама все още си харесвам жената за това го махнах,изпълних се да ми се оплакват че се гонела с този и онзи автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате инфо за Рекс за сносни парички ще съм ви безкраино благодарен ако го споделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса или голфа другите са мн зле, карал съм и 2те и имам само добри впечатления, като рекса има малко по екзотичен вид :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рексче му е майката...то е твоята кола..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

црх това е колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Прелюд някакво мнение? :hondarulez: Един познат ми предлага един 2.0 с много добър тунинг на купето леко ударен, знам че ЦРХ-а повървява повечко, ама все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) прелюд е добра кола,но моето мнение и от опит ти казвам,че двг трябва да е поне Н23-ката,за това купе по-слабия мотор ми се струва ,че няма да е това което очакваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд е колата :hug: !Качи се,покарай и сам прецени!Аз съм супер доволен. :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли някой ще ти каже нещо лошо за Прелюда , освен че харчи не малко :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мене яхвай рекса :)

Редактирано от iLiiKa7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако те интересува само динамични характеристики и разход-рекса,иначе е ебаси лагерната количка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един црх във Варна ми го предложиха супер е обаче аз търсих сивик, та ако те интересува 125 к.с. 1991 или 1992 (не съм много сигурна коя беше) с вдигащи врати и струваше 3 хилядарки, ако те интересува ще ти дам номера на момчето. Нов внос е от германия . :tooth:

Редактирано от black angel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D някъде я гледах тази хонда ,мисля че в мобилето ама не ми се струваше да е 3000 .иначе е готина с тези врати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път качиш ли се на Рекс,другите просто ще бледнеят.Доста друса,но това е кола за ценители. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един црх във Варна ми го предложиха супер е обаче аз търсих сивик, та ако те интересува 125 к.с. 1991 или 1992 (не съм много сигурна коя беше) с вдигащи врати и струваше 3 хилядарки, ако те интересува ще ти дам номера на момчето. Нов внос е от германия . :o

Ами аз ходих и го гледах тоя рекс с вдигащите врати, то там има и още един черен него повече огледах щото цената по-ниска. Много ми хареса сега съм в процес на обмисляне все още. Мерси за инфото. Иначе това с вдигащите врати е много яко :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o много ясно,че не е като ващтоо-rexa е нещо УНИКАЛНОО ;) .за тези годинки как вървят и,откъм разход...не се чуди :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) някъде я гледах тази хонда ,мисля че в мобилето ама не ми се струваше да е 3000 .иначе е готина с тези врати.

Ами сигурна съм че е 3000, защото говорих с момчето което я продава и той ми я предложи за това :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май вече са достатъчни тези мнения.. :) Колега не се чуди а търси вече CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май вече са достатъчни тези мнения.. :) Колега не се чуди а търси вече CRX

Ами аз вече търся :P прочетох и много внимателно на какво точно трябва да се обърне внимание при покупката. Онзи ден даже ходих да гледам една црх-ка във Варна, Много ми хареса и сега .... обмислям. :) Трябва да се споразумеем с момчето някак си. И тази на DNL много ми хареса и ... Мисля и аз ко да прая. Редактирано от egoistichno

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май вече са достатъчни тези мнения.. :cool: Колега не се чуди а търси вече CRX

Ами аз вече търся :D прочетох и много внимателно на какво точно трябва да се обърне внимание при покупката. Онзи ден даже ходих да гледам една црх-ка във Варна, Много ми хареса и сега .... обмислям. :) Трябва да се споразумеем с момчето някак си. И тази на DNL много ми хареса и ... Мисля и аз ко да прая.
Тази червената дето се спомена в тази тема е НЕВЕРОЯТНА! Евалата на човека и се чудя, защо я продава. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май вече са достатъчни тези мнения.. :rolleyes: Колега не се чуди а търси вече CRX

Ами аз вече търся :D прочетох и много внимателно на какво точно трябва да се обърне внимание при покупката. Онзи ден даже ходих да гледам една црх-ка във Варна, Много ми хареса и сега .... обмислям. :P Трябва да се споразумеем с момчето някак си. И тази на DNL много ми хареса и ... Мисля и аз ко да прая.
Тази червената дето се спомена в тази тема е НЕВЕРОЯТНА! Евалата на човека и се чудя, защо я продава. :cool:
За парички. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз най-накрая направих своя избор. Хонда Сивик 5-та ген. 1.5 16в 90к.с. Не е в класа на другите между които се бях спрял, но изпадна изгодна оферта и.... така вече си имам и аз Хонда и съм много щастлив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито, важното е да си я харесваш :wub: писни снимки да я видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее най сетне. Честито и от мен, да си я караш със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито, важното е да си я харесваш :lol: писни снимки да я видим

Снимки скоро ще има. не че е кои знае какво но си е моята ходичка и си ме кефи :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито чакаме снимки фен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...