Jump to content
aylakmann

горивометър на сивик

Recommended Posts

здравеите колеги имам нужда от малко информация за горивометъра на сивик 6 ген. 1997.стрелката на горивото ми слезе наи доло но лампичката не ми святка.със сигорност работи защото веднъж карах под наклон и тя светна и слид като колата се изправи загасна.въпросът ми е кога влиза в ризервата или когато светне лампата колко бензин ми остава.ако знаех как щях да ви покажа снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсачката на форума помага.Ето две примерни теми:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=32182http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=31043Има и още...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш една туба с бензин в багажника и караш, докато/ако светне. Като светне, засичаш км преди да закъсаш някъде. :) И после пиши тука за да се изясни веднъж завинаги тоя въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм с такива съмнения за обема на моя резервоар, но майстор ми каза в никакъв случай да не позволявам да се изпразни резервоара докрай, защото двигателя ще вкара в себе си всички боклуци и мръсотии по дъното. При мен по литературни данни резервоара тр. да е 45 литра, ма като спадне стрелката до минимум (лампа никога не ми е святкала) вкарвам в бензиностанция по около 27 литра, което не е хич логично! Проблем, та проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви боклуци щи вкара, нали имаш в резервоара цедка имаш и горивен филтър. кажи на майстора си да се гръмне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и моята лампа рядко светва мъртвия обем е около 8 литра та тя светва когато има около 12 литра в резервоара това е по мои изчисления иначе не е полезно за помпата а и за джоба да се кара с малко бензин.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...