Jump to content
dani13

питане за резервоар

Recommended Posts

Англичанката е 1.6 и по каталог дават че резервоара е 55 литра. Вчера го напълних догоре, като лампичката беше светнала и събра 40 литра. По каталог на 1.4 го дават 45 литра, но моята е 1.6. Някой има ли идея защо се получава тази разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е 50 литра и като ми светне лампичката имам 8-10 литра (по книжка) резерва. И наистина - досега не съм успял да заредя повече от 42 литра, ако веднага след светването мина през бензиностанция. Та и при теб е така, ако правилно разбирам, че питаш защо не събираш повече от 40 литра. А ако питаш защо твоят резервоар е 55, а на тези с 1.4 е 45 - там съм пас. ПП На предишната кола резервоарът й беше 55 литра. Обаче хващаше 50, а за да сипя останалите 5 трябваше да натисна бутонче в гърловината на резервоара (за обезвъздушаване). Чуваше се едно "пссс-с-с-ст" и можеше да се дозареди. Civic-ите не съм чул да имат подобно нещо, обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега, наистина може и да е 50 литра и затова ми събра 41 литра, ако предположим че има още около 8 литра в резерва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...