Jump to content
Йордан

брони за Прелюд 5г.от други коли

Recommended Posts

колеги може ли да станат брони от други автомобили за Прелюд 5г.че немога да си намеря броня,искам някоя гъзария:)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават! Не разчитай на тукашни тунинг фирми да направят нещо сносно. Добрите няма да се съгласят да развалят колата, а крайния резултат на тези, които се съгласят няма да ти хареса. Имаш два варианта: Единия е да се оглеждаш във форума и по моргите за някоя тунингована кола, която се продава на части - това е по-евтиния вариант. Втория е да си поръчаш от ибей. Броните обаче с доставката ще ти излязат 1000 кинта най-малко и то само едната, тъй като шипинга е много скъп, отделно такси, мита и пр. Най-добре е да си поръчаш липове, също от ибей. Това са добавки към броните, които ако се сложат от добър майстор променят много визията на колата. Гледам, че има предни липове, които с доставката излизат около 200-230 лв. - това са най-евтините. 100-150 лв. ще е слагането и боядисването, така че си прави сам изводите. Ако искаш да слагаш и отзад+прагове, пак си приготви най-малко 1000 лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз бих ти препоръчал да се чуеш със ванката стрийт стайл /пише се на латиница/ потърси го в форума,той за мен има един от най красивите прелюди 4г.и редовно изкача с някви нови подобрения,питай го може да те насочи към някой :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря бойс :lol:)))) имам и още един дерт искам спортно гърне хубаво,оригинално може 2-рака запазено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...