Jump to content
iliq

продавам хонда сивик 4 ген

Recommended Posts

продавам хонда сивик 4 ген , 1990 год , двигател 1.6 130 коня , д16а8 , километрите са 189 000 и нещо по километраж , колата е изгнила доста по прагове вежди , и се е откаснал единия тампон от купето за задния мост , има доста забележки колата , продавасе за 1000 лева , от радилово сам селото се намира на 14 километра от пазарджик , телефона ми е , 0898306195 , снимки ще кача малко по касно щото повечето ми са стари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така , снимки имам ама забравих как се качваха , на колата и направих задния мост , всичко е ок вече за заваряване има прагове вежди и на предния капак има една дупка малка забележките по ваншния вид сам ги снимал , и преди дни след смяна на маслото на скоростите УЖ СЛЕД смяна де , скоростите се счупиха , колегите не са доляли масло защото нямаше цент ватре в кутията както и да е колата сси остава за 1000 лева и това е за повече инфо пишете ми на скаипа тои е kelemeto-1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде цената пада с 100 лв , :thumbs1: 900 лв които иска да идва да я взима но имаите предвит че данака не е платен за тази година всичко друго до декември колата се продава мн спешно

 

Снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до една седмица ако не се продаде колата ще я хварлям за скраб но няма да я продам на цената на скраб ако искате само двигатела за 600 лв за пълен слап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...