Jump to content
fenabg

ключодЪржател

Recommended Posts

Гр. Пловдив – 5бр

Надпис |Получател / NICK |Град |Брой

joro_bul| Георги Нонов /joro_bul| Пловдив|1

uBaHoB /Йордан Иванов/ uBaHoBcnaMeP/Пловдив/1

Dotz/Дончо Царев/Dotz/Пловдив/1бр.

KASABA/Дончо Царев/ Kasaba/Пловдив |1

DIDO/Дончо Царев/Didoprelude/Пловдив/1

Здравейте колеги от Пловдив, ключодържателите са при мен, тел. ми е 0878259871 Жоро звънкайте да си ги получите.

 

За 5бр. Еконта взе 22.85лв. / 5=4.57 лв./бр.

Публикувано изображение

 

Аиде бе колеги, ето ги!

 

Най - вече иВаНов и Dotz a другите двама ще черпят :cool::D:P

 

Остана само иВаНов да си получи ключодържателя. :P Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ключодържателите от София ще се раздават на месечната среща в неделя на 29.11.2009год.Колегите които трябва да си ги вземат са:1.ma4o - 4бр.2.CivicWarrior - 2бр.3.eddy -2бр.4.noname - 2бр.ПП: Ако някой познава noname нека да му каже, защото колега не реагира изобщо като му пиша лични, а не мисля, че е много коректно да си поръчаш и после да се покриеш. Благодаря ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ключодържателите от София ще се раздават на месечната среща в неделя на 29.11.2009год.Колегите които трябва да си ги вземат са:1.ma4o - 4бр.2.CivicWarrior - 2бр.3.eddy -2бр.4.noname - 2бр.ПП: Ако някой познава noname нека да му каже, защото колега не реагира изобщо като му пиша лични, а не мисля, че е много коректно да си поръчаш и после да се покриеш. Благодаря ви :)

колегата е точен, не се е покрил, просто на няколко дни 1 път гледа форума, ще пише със сигурност ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата беше много коректен с К може да разчитате на него. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

noname - 2бр.

ПП: Ако някой познава noname нека да му каже, защото колега не реагира изобщо като му пиша лични, а не мисля, че е много коректно да си поръчаш и после да се покриеш. Благодаря ви ;)

колегата е точен, не се е покрил, просто на няколко дни 1 път гледа форума, ще пише със сигурност :)

 

Тук май грешката си е чисто моя ;) а не в колегата ,не знам защо съм ги пуснал ама .....здраве, с Радко сме се разбрали. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...