Jump to content
iliq

боядисване и китосване на джанти

Recommended Posts

здравеите , някои да ми каже кадарен машстор в пазарджик кадето да боядисва джанти и китосване ли както се нарича защото има доста далбоки драскотини , ако в пазарджик няма такива хора което е малко вероятно , поне в пловдив мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите , някои да ми каже кадарен машстор в пазарджик кадето да боядисва джанти и китосване ли както се нарича защото има доста далбоки драскотини , ако в пазарджик няма такива хора което е малко вероятно , поне в пловдив мерси предварително

знам един в пловдив ако те устройва пи6и на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на лични? И аз се интересувам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите , някои да ми каже кадарен машстор в пазарджик кадето да боядисва джанти и китосване ли както се нарича защото има доста далбоки драскотини , ако в пазарджик няма такива хора което е малко вероятно , поне в пловдив мерси предварително

Моите ги боядисва Наско от Ивайло - станаха супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите , някои да ми каже кадарен машстор в пазарджик кадето да боядисва джанти и китосване ли както се нарича защото има доста далбоки драскотини , ако в пазарджик няма такива хора което е малко вероятно , поне в пловдив мерси предварително

Моите ги боядисва Наско от Ивайло - станаха супер!
можеш ли да дадеш номера на наско Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите , някои да ми каже кадарен машстор в пазарджик кадето да боядисва джанти и китосване ли както се нарича защото има доста далбоки драскотини , ако в пазарджик няма такива хора което е малко вероятно , поне в пловдив мерси предварително

Моите ги боядисва Наско от Ивайло - станаха супер!
можеш ли да дадеш номера на наско
Не мога :) Но, можеш да го намериш много лесно, защото е на края на селото и се вижда от главния път - след разклона за Драгор, при мостчето завиваш на дясно за Ивайло и като стигнеш селото пак на дясно и след 100...150 метра... Няма начин да не го откриеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога :puke: в пловдив

какво можеш ? да ги боядисваш и китосваш или да дадеш на някои номера ? ако можеш пиши ми едно лично с номера на тел. си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега обади се на този номер 0888 657032 и търси Тодор. той боядиса моите и ги направи перфектни въпреки че бяха много зле. колега е от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости :) В София на едно място ми дадоха цена от 16-18лв на дванта с тяхна боя прахово боядисване ;)Само дето са малко дебили и незнаеха някои неща за КЕНДИ, Холограми и други добавкиА полу прозрачното прахово не се вижда през него ;) Е какво му е полу прозрачното бе дебили.Дори не бяха чували че различните видове прахова боя имат различни рецепти на изпичане :)CuringWhen a thermoset powder is exposed to elevated temperature, it begins to melt, flows out, and then chemically reacts to form a higher molecular weight polymer in a network-like structure. This cure process, called crosslinking, requires a certain degree of temperature for a certain length of time in order to reach full cure and establish the full film properties for which the material was designed. Normally the powders cure at 200°C (390°F) in 10 minutes. The curing schedule could vary according to the manufacturer's specifications.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости ;) В София на едно място ми дадоха цена от 16-18лв на дванта с тяхна боя прахово боядисване ;)Само дето са малко дебили и незнаеха някои неща за КЕНДИ, Холограми и други добавкиА полу прозрачното прахово не се вижда през него :) Е какво му е полу прозрачното бе дебили.Дори не бяха чували че различните видове прахова боя имат различни рецепти на изпичане :)CuringWhen a thermoset powder is exposed to elevated temperature, it begins to melt, flows out, and then chemically reacts to form a higher molecular weight polymer in a network-like structure. This cure process, called crosslinking, requires a certain degree of temperature for a certain length of time in order to reach full cure and establish the full film properties for which the material was designed. Normally the powders cure at 200°C (390°F) in 10 minutes. The curing schedule could vary according to the manufacturer's specifications.

мдам а кой ще ги изшкури и китоса.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми този който ще го прави и в случая на обикновенна боя :)Проблема на праховото е че е адски здрава боя и няма махане ако я съдереш и тръгмеш на ново да я боядисваш...ноооо.... все пак има решение и на този въпрос... намерих фирма в англия която по химичен процес сваля прахово..Така че трябва да се разбере как става..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрава е опечената боя, и по-трудно се дере по бордюрите, вече 4 години не ще да ми матира едната джанта, и да стане като другитено се сваля, с песъкоструйка. въпреки че после джантите стоят на шупли. имало някакви други -струйки, които правят по-равна повърхносттано като цяло аз съм много доволен, в софия ми ги прахоструиха и боядисаха прахово. не помня вече цената, а и сигурно се е променила, след толкова време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...