Jump to content
iliq

Дайте си мнението

Recommended Posts

един пич ме спря с една ямаха р6 год на произвотсвото я забравих но е от 2000 до 2005 мах . та ме пита дали съм сагласен да направим бартер аз да му дам дел сола а тои ямахата без доплащане от моя страна дел сола е 93 год 1.6 125 коня с транзитни номера е има само една застраховка и това е , кажете дали бива тоя бартер , на ямахата всичко и е платено .. на 4 бирички сам и може да има доста грешки за което се извинявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2000 до 2005 са си цели 5 години и има значение. Ако ти се кара мотор, имаш и друга кола, взимай моротора и умната с него, че "бяга" повече от дел сола :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш още една кола сменяй.ама не ти ли намирисва малко тая работа като "чакай да са отърва от тос мотор, че му има ..... и да му зема на тос колата" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)Виж какви пари можеш да му вземеш.2)Огледай го с някой който разбира от мотори и няма да те излъжи.3)Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш още една кола сменяй.ама не ти ли намирисва малко тая работа като "чакай да са отърва от тос мотор, че му има ..... и да му зема на тос колата" :lol:

прав си но нали знаеш втора употреба на дали знаеш как е ватре в двигателя , а иначе пича го познавам лично и знам че го е паржил доста тоя мотор, а и ми каза ако искам в кеш 5700 лв. а и друго мотора е 1999 год с подобрения някви си за 2001 . ще реша кво да правя мерси на всички отзовали се..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не забравяй че лятото почти си отиде, а после като започнат есенните дъждове мотор се продава много трудно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не бих заменил кола за мотор- но това съм си аз...има си всякакви фенове...особено пък дел сол...надявам се скоро и аз да се сдобия с такъв.... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа за ямаха точно никой път няма да сменя колата си, чувал съм от стари моторджии, че дават много дефекти двигателите им на тея ямахи.Виж сега за ЦБР или едно Хорнетче бих се замислил :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...